Mohla bych být těhotná?

kristyna63737
8. říj 2024

Zdravím Vás. Ano vím nejste jasnovědci atd atd… ale jak víte dlouho se snažím otěhotnět a nejde mi to. Ted jsem nemela čas se na to soustredit a jsem 9dnů po menstruaci a zacalo mi být špatně a měla jsem 2 denní chřipku a večerní nevolnosti to začalo včera a přes noc jsem měla sen uplně živý sen o tom že mám dvojčata a že je kojím ale bylo to opravdu živé cítila jsem s prsou jak sajou mléko. Myslíte že bych mohla být těhotná? Zítra ráno jdu pro test ale zajima mě jestli tu někdy s timhle byla zkusenost a splnilo se to?

kristyna63737
autor
8. říj 2024

@kristyna63737 dokonce jsem i v tom snu měla opravdu oddech jak jsem citila že sajou mléko že se mi mléko spustilo. Nevím jak si to mám vzít protože to bylo opravdu hrozně živé a jak jsem se vzbudila hledala jsem je jakoby kolem sebe. Nevím jak to vzít jestli tak že se to může stát a nebo to byl jen sen a nic z toho nebude

veronicka89
8. říj 2024

Uprimne mozek je crazy takze to ze se ti tohle zdalo , muze proste znamenat ze si to prejes, nebo ze ba takove veci casto myslis , nebo ze to ma nejakou spojitost cos videla, cetla, prozila...

To samozrejme ale mozne tehotenstvi nevylucuje, ze jo...

hennrietta
9. říj 2024

@kristyna63737 Mně se zdálo, že porodím holčičku. Pak další sen, že pořídím předčasně, ...
Jsou to jen sny a mozek pracuje. Nedávala bych tomu velkou váhu. 😉

kristyna63737
autor
9. říj 2024

@hennrietta tak jsem si dneska dělala test ale až z druhou ranní močí a něco se tam rýsuje tak uvidime 🫢☺️☺️

j.a.n.i
9. říj 2024

@kristyna63737 No asi takhle, z aktuálního cyklu to být nemůže, na to je brzo. No a z minulého by tam musela být naprosto jasná dálnice

martulka88
9. říj 2024

@j.a.n.i Může, pokud myslí 9 dnů od posledního dne MS. Což bych i dle jejího popisku chápala.

sahrazad1
9. říj 2024

Mě se před lety zdál sen , ze mám syna . V tom snu se na mě usmíval … po 3-4 měsících jsem otěhotněla , a ano , mám syna 🙂

klpoiu
9. říj 2024

Pokud dobre chapu,tak ses cca 15 dc. Nepises delku cyklu ale prepokladejme prumer 28 dnu. Pokud by si byla tehotna z minuleho cyklu již by na testu byla dalnice jako hrom. Z tohoto cyklu jeste byt tehotna nemuzes. Musela by si mit cyklus fakt kratky, ovulaci hned po ms. Spise ti ted probíhá ovulace. Bohuzel je dost případů,kdy těhotensky test behem ovulace udělal lehounkeho ducha.
A co se týče snů, sny jsou odrazem nasi mysli. U tebe pouze hluboka prani.

j.a.n.i
9. říj 2024

@martulka88 No, 9 dnů od MS ji fakt test neukáže těhotenství z aktuálního cyklu, protože i kdyby měla MS 7 dnů a ovulaci třeba ten 10 den, tak je pořád 6 dnů po ní... Tím netvrdím, že nemohla otěhotnět, pouze, že test ještě nemůže nic ukazovat.

hennrietta
9. říj 2024

@kristyna63737 Však není vyloučeno, že těhotná nejsi...🤷‍♀️ Ale určitě s tím sny nemají nic společného. 😉
Na to se fakt neupínej. Spousta žen má těhotenské příznaky a těhotné nejsou. Mozek si dokáže spoustu věcí vsugerovat a pak sny mohou být šílené. Teď jsem si vzpomněla, že se mi před měsícem zdálo o ufonech.😅
Jo a čekám chlapečka, ne holku. 😄

klpoiu
9. říj 2024

@hennrietta Kdyby se sny plnily tak si to hodim ,pac zrovinka dneska se mi zdalo ze mam malá dvojčata a dalsi na ceste. ☠️ 🤣

kristyna63737
autor
9. říj 2024

@hennrietta na tehotenstvi jsem ted v posledni dobe vubec nemyslela mela jsme dost jiných problemu

kristyna63737
autor
9. říj 2024

@martulka88 muj cyklus je 26 dní někdy méně každopádně mám ovulaci těsně před menstruaci takže 20-24 den což jsme ani jedna s doktorkou nechápaly. Takže když by se dalo otěhotnet v tech dnech poznam to az po menstruaci a ted jsem mela menstruaci nejakou divnou jeden den to prislo to bylo takove stredni krvaceni ale žádné bolesti druhý den jemné špinění a 3 den vubec nic no a ted po tech 10 dnech od menstruace je mi extremne spatne od zaludku, nektere vune me natahujou, bolí mě prda, mam divný tlaky v podbříšku a jsem extremne unavena. A kavu nemuzu ani citi a delala jsem si test dneska jak jsem psala výše a je tam duch takže budu ještě testovat za pár dní a uvidime

kristyna63737
autor
9. říj 2024

@hennrietta no a poukazala na to kolegyne v práci kdyz jsem hledala zástup bo jsem měla chřipku 2 denní 😅 a psala ksem ze covid nemam ze jsem si delala test tak mi napsala ze si mam udelat jiný test protože její chřipka už ji 3 roky skřípe doma zubama 😅

kristyna63737
autor
9. říj 2024

@klpoiu tak me se sny plni hodne casto a hlavne ty extremne živé

vendulis
9. říj 2024

Dej lak vědět, jak to dopadlo😃

kristyna63737
autor
9. říj 2024

@vendulis mam za sebou docela dost samovolných potratů atd. Takže počkám a uvidím každopadne si myslim ze to stejne dopadne jako vždy. Potratila jsem už i ve 3 mesici 🙂

rosalindamelinda
10. říj 2024

To jako otázka vážně zní: Mohla bych být těhotná, protože jsem byla nemocná a zdál se mi sen o dvojčatech??? 😀 Tak to snad ne... mě se zdálo, že mám doma na dvoře heliport a vrtulník, myslíte si, že si jednou koupím vrtulník? Byl to fakt živý sen 😝 Navíc test s údajným duchem tu ani není vložený.

kristyna63737
autor
10. říj 2024

@rosalindamelinda no modrý koník si název upravil sám název bych že bych ocenila radu a pak se dívam a včera odpoledne to upravili na tuhle kravinu

vendulis
10. říj 2024

@kristyna63737 To je mi moc líto. Každopádně to co se děje s mým tělem v těhotenství se mi nelíbí. Neumím si představit, že takové tělo plné hormonů, a deformací budu mít pravidelně a pak potratím...