Miminko nechce a nechce přijít

janinka92
12. říj 2015

Ženy, nejedná se o mne, ale o jednu známou, snaží se o miminko, ale nějak jim to vážně nejde a mě to celkem mrzí. Neboť když jsem otěhotněla já, dotyčná známá mi záviděla, až to nebylo zdravé, ale záviděla jen proto, protože vím, že miminko hrozně chtějí a nejde jim to. Chtěli by to přirozenou cestou. Jedla jste někdy některá něco? Prý známá bere hormony, ale nevím jestli jsou něčemu platný 🙂 Tolik by jsem ji chtěla pomoct ☹

pety91
12. říj 2015

Já se obávám, že to je příliš obecný a krátký popis, takto asi nikdo neporadí. Záleží na věku, zdrav. stavu, na pravidelnosti menstruace.

janinka92
autor
12. říj 2015

@pety91 mladička slečna 21 roků, menzes pravidelný, je zdravá tak i partner je zdráv 🙂

janinka92
autor
12. říj 2015

@pety91 já právě ani nevím co napsat, na co se ptát, ale jediný co vím, tak by jsem ji chtěla pomoct, jestli si hlídat ovulační dny s tím test na počůrání, nebo jste požívali nějaké vitamíny nebo něco podobného..

terez225
12. říj 2015

@janinka92 otázkou zůstává co znamená ,že se jim nedaří - jak dlouho to trvá , jestli už mají za sebou vyšetření a potvrzené ,že jsou naprosto v pořádku. Je hrozně moc vitamínů a doplňků ,které může brát i bez předpisu . Pokud už je to dlouhá doba u nich třeba rok - dva pak už bych to řešila s doktorem. Každopádně v 21 bych to ještě nechala na ,,přírodě,, 🙂

ppejskova
12. říj 2015

@janinka92 tak mě trvalo rok než jsem otěhotněla,nejsem o moc starší než slečna, o které je řeč...už jsem z toho byla nešťastná...pak z osobních důvodů jsem se rozhodla změnit zaměstnání no a hned to bylo...prostě se mimču do toho stresu a spěchu asi nechělo...nejlepší je upnout se na něco jiného než na každoměsíční drama 🙂 prostě jsme se domluvili že pokud to nebude do konce roku,zajdeme na vyšetření a případně tomu pomůžeme...jinak co neuškodí je čaj na otěhotnění dle báby Radlické,napomáhá správnému dorůstání sliznice a zvyšuje tak šanci na uhízdění 🙂

jerrysskating
13. říj 2015

Já jsem na první a třetí dítě čekala rok než jsem otěhotněla. Ať vydrží známá otěhotněla až po 5 letech snažení.