Menstruace po vytažení hormonálního tělíska. Byla stejná jako před tělískem?

kackabis
21. srp 2022

Ahoj holky, měly jste prosím po vytažení hormonálního tělíska stejnou MS jako před tělískem? A za jak dlouho se dostavila? Já jsem mívala MS vždycky hodně slabou, většinou spíš špinění 3-4dny. Při tělísku žádnou. Před dvěma týdny mi vytáhli Levosert, špinila jsem 9dnů, pak dva dny nic a teď zase. Akorát nedokážu odhadnout jestli je to pořád špinění po vytažení nebo už je to ta moje slabá menstruace. Chceme začít se snažením o mimino, ale nedokážu odhadnout, kdy to půjde 🙈

corry21
21. srp 2022

@kackabis já jsem dostala normálně, ale mě nevymizela ani při tělísku. Tak je možné, že chvilku potrvá, než ti ta sliznice bude dorůstat a projeví se to krvácením. Nicméně cyklus by měl běžet normálně, mirena ovulaci neblokuje.

lencaa11
21. srp 2022

@kackabis cyklus by měl naběhnout do měsíce cca jak bude sliznice ok klidně bych se snažila o mimco

kackabis
autor
21. srp 2022

Holky, díky za odpověď. Tohle má být první plánované těhotenství a já jsem z toho na nervy :D zlatá zapomenutá pilulka před pěti lety 😂

beeera
22. srp 2022

@kackabis taky jsem měla Levosert.. Vyndání tělíska proběhlo začátek května, pak přišla dost silná menstruace a další už sem nedostala...čekáme mimčo 😉

kackabis
autor
22. srp 2022

@beeera díky za odpověď, já právě nejvíc jsem ve stresu z toho, že nevím jestli už ta MS proběhla, nebo jestli to je pořád špinění po vytažení, protože menses před tělískem jsem měla taky takhle slabý, spíš špinění, obvykle jenom na slipovky. Tak teď nevím :D čekala jsem nějaké jatka. Tak třeba ještě přijdou 🙈

beeera
23. srp 2022

@kackabis během zavedeného tělíska jsem měla taky velmi slabou MS…a třeba jen 3 dny. Po vyndání byla fakt hodně silná až sem byla nešťastná… Ale třeba to tak nemusí mít každá… Držím palce ať se brzy zadaří ☺️