Měla jste některá podobně a nakonec byly //?

monyscerna
9. dub 2023

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda jste některá zažila nebo měla něco podobného a nakonec byly // na testu.
Cykly mám pravidelně cca 30 dní, ovulaci netestuji, jen odhaduji podle hlenu a bolesti a většinou podle aplikaci, kde mě to plus mínus docela sedí..
Cyklus 30 dní, poslední MS 19.3., ovulka asi 3.4., dnes jsem 22 den cyklu a mám strašně citlivý bradavky, až je mě to nepříjemný, a včera mě chvilku dost pichalo v pravém vaječníků, dnes už nic jen ty bradavky🤷‍♀️🙈 Vím že na testování bude brzo. Měla jste některá něco podobného? 🤔

monyscerna
autor
9. dub 2023

@monyscerna oprava ovulka 4.4.

mydlova
9. dub 2023

@monyscerna cely rok a půl snažení 🙈

alubif
9. dub 2023

Většina žen má tyto příznaky, když si strašně přeji otěhotnět. 😉

lencaa11
9. dub 2023

@mydlova ono jde o to zda ovulace opravdu je zda tam to vajíčko je zda jen folikul nenaroste atd...zda to lékař řešil moje kamarádka teď řeší to samé měla x krát takové příznaky a nic žádné TT teď byla u lékaře a řesi to ..

monyscerna
autor
9. dub 2023

@lencaa11 po gynekologické stránce bych meka být v pohodě 🤷‍♀️

lencaa11
9. dub 2023

@monyscerna no tak rok už se snažíte tak by to chtělo asi vědět zda máte hormonalni profil ,zda probíhá ovulace ,štítná žláza ,průchodnost vejcovodů ,zda nemáte endrometriozu někde ,spermiogram je toho hodně ,imunita vaše a vašeho chlapa atd...

lamiaaa
10. dub 2023

U mě tyto příznaky každý měsíc součástí PMS, plus k tomu nevolnosti, nechutenství, únava, zvětšená a velmi bolavá prsa...takže současně i příznaky těhotenství. Jediný spolehlivý příznak je prostě vynechaná ms.

salmina
11. dub 2023

Ano přesně tyhle příznaky mám každý měsíc..je to díky zvýšené hladině progesteronu v druhé casti cyklu...což je normální projev predmenstruacni...jak mi vysvětlila lékařka...cítíme i neoplodnene vajíčko které putuje do dělohy...takové to pichani apd...