Máte zkušenosti?

sofiamarie
15. srp 2024

Dobrý den prosím o radu či stejnou zkušenost
4.8 byl pozitvni ovulacni test sex sme měli 24.7 27.7 28.7 30.7 1.8 4.8 5.8 6.8 v pondělí 12.8 jsem si dělala digitální tehotensky test vyšlo + 1-2
včera 14.8 dělaný zase digitální vyšlo opět + 1-2 na obyc testu slábe čárky
každopádně včera jsem byla na krvi a negativní pouze < 1 ms by měla dorazit v pondělí nejspíš vůbec tomu nerozumím má některá stejnou zkušenost ? na gyndu jsem objednána až 27.8 tak jsem opravdu zvědavá co mi řekne🙈🙈

konidana
15. srp 2024

@sofiamarie radu mám, neřeš to, dokud nebudeš mít meškání ms o týden nebo radši o dva. Pak už to bude mnohem jasnější. Na gyndu nemá taky cenu chodit dřív než v 6tt

sofiamarie
autor
15. srp 2024

@konidana já jen nechápu ty dva pozitvni digitální testy když krev byla negativní nebo mohlo být brzo na krev ?

reeeza
15. srp 2024

Uvidíš za pár dní...
Mohlo to být biochemko, ale taky to vůbec nemuselo být biochemko.
Opravdu zkus se trochu uvolnit a věř svému tělu..

misha31
16. srp 2024

Vubec bych kvuli tomu na gyndu nechodila. Testuj az po vynechane MS, usetris se spouste stresu z biochemek.

ileni
16. srp 2024

@sofiamarie HCG se nejprve projeví v krvi. Až potom se vylučuje do moči....nedávno tu bylo něco podobného. Digital byl falešné pozitivní...

salmina
19. srp 2024

@sofiamarie s falešné pozitivními digitálními testy konkrétně znacka clearblue se roztrhl v poslední době pytel....dr.max spolehlivý i digital....pokud chcete testovat digitalem

lilian2111
19. srp 2024

Spis bych řekla že se tam třeba něco dělo, ale odejde to s menstruací.

salmina
20. srp 2024

@lilian2111 Dělo ??? při hodnotách HCG 0 ?? Tak to jsem jeste neslyšela ...

lilian2111
20. srp 2024

@salmina “dělo” ne děje. 😀 evidentně neměla pozitivní dva různý testy jen tak, ta hodnota dokáže klesnout strašně rychle takhle v začátku, klidně během půl dne. 🤷🏻‍♀️ vlastní zkušenost když mi hlídali pokles hcg po potratu.

salmina
21. srp 2024

@lilian2111 tak mohla mít kamarádka měla ten digitální pozitivni přesně v den odběru krve a bylo 0 protože na clearblue ted ctu o falesne pozitivite digitalu casto...a pokud už se HCG objeví určitě nejde během dne do 0...

lilian2111
21. srp 2024

@salmina jako že fakt už i digital ukáže falešně pozitivitu? 🙈

salmina
21. srp 2024

@lilian2111 prý ano...ale jen nějaká šarže....mě třeba ještě před rokem ukázal vždy správně.....ale teď si kupuji pro jistotu dr.max digital....na ten zarltim žádné negativní recenze jsem neviděla

lilian2111
21. srp 2024

@salmina tak to je masakr teda, to se pak omlouvám, nevěděla jsem ☺️