Máte někdo zkušenost?

lucitka91
4. srp 2021

Zdravím už nějakou dobu se snažíme o mimčo. Minuly cyklus jsem měla zpoždění MS o 10 dni ale negativní testy. Teď mam opět už 9 dni po termínu ale testy pozitivní. Doktor nic neviděl. Další kontrola je až za 14 dni. Je tu někdo komu to pak klaplo? Doktor říkal, že tam nic moc nevidí a že to muže odejít s menstruaci.

adula000
4. srp 2021

zkus si zajít na krev.

nikjean
4. srp 2021

@lucitka91 Testy máš pozitivní, takže jsi těhotná, ale jak to dopadne je ve hvězdách. Může odejít s MS, ale také nemusí. Navíc pokud si měla ovulaci později, je velmi brzo, aby něco doktor na ultrazvuku viděl. Počkej si na další kontrolu.

nase_mimi
4. srp 2021

To vypada, ze mas delsi cykly, ovulace mohla byt pozdeji a proto je zatim jen dusik a doktor nic nevidi.

madaki31
4. srp 2021

@lucitka91 buď v klidu,měla jsem to podobné, HCG letělo velmi rychle ale v děloze nic... Pak se našli až na další kontrole 2 gestační váčky... Teď čekám na 13.8. na další kontrolu, zda jsou obě prosperující...
Vím že to čekání je hrozné, ale stejně ti teď nic víc nezbývá 😊😊😊😊 držím palečky 🍀🍀🍀🍀

hana92
4. srp 2021

Ahoj holky. Prosim mate nekdo zkusenost? Trefili jsme se s manzelem urcite do plodnych dnu i ovulky. Mam 4dny pred ms. Sem tam mam navaly motani hlavy a nevolnost, ted jsem dva dny mirne spinila a dnes trocha cerstve krve. Test negativni....

adula000
4. srp 2021

@hana92 a s čím? pokud MS nepřijde, tak udělej test. čtyři dny je ještě brzo.

hana92
4. srp 2021

@adula000 me spis znervoznelo to krvaceni dneska prave. Pravdou je, ze kazdy cyklus pred ms uz nekolik dnu spinim... taky jsem si rikala, ze je to brzo, ale nedalo mi to:D dekuju

kacenka936
7. srp 2021

Dobrý den máte někdo zkušenosti s testem clearblue?objevil se mi křížek, podélně modrý a zezhora dolů cerveny

madaki31
7. srp 2021

@kacenka936 tak tohle vůbec neznám... Nemáš foto??