Mamatest duch a krevní negativ. Co si myslíte Vy?

mzacikova
4. lis 2019

Ahoj holky. Dnes jsem asi 9dpo a ráno mi něco v hlavě řeklo, ať si udělám test. Říkala jsem si, že bude stejně negativní, ale testovací čárka (duch) se objevila dřív, než kontrolní. Udělala jsem si proto domácí krevňák, ale ten je negativní.
Fotku mamatestu jsem i trochu upravila, protože mi nejde duch dobře vyfotit viz. první fotka. Ale co myslíte vy?
Vím, je samozřejmě ještě brzo... Ale občas to ženské nedá 🤦‍♀️

nanyh
4. lis 2019

@mzacikova Mě u mamatestu jednou taky vyšel duch a nic z toho nebylo. Přikládám fotky, jak jsem to měla já.

mzacikova
autor
4. lis 2019

@nanyh asi z toho taky nic nebude. Přece jen, krevňák by to měl ukázat ještě dřív a tam nic není.

nanyh
4. lis 2019

@mzacikova Brzy to vyjde, neboj. 🍀

mravenecekmaly
4. lis 2019

Mne ukázal u Toma spolehlivě dříve než krev 🤷‍♀️ Zkus další ob den, třeba týden v kuse, uvidíš jestli bude sílit. Mne teda první týden ukazoval různě silné, ale byl pozitivní. Ať to brzy vyjde🙂!

lilian2111
4. lis 2019

@mravenecekmaly Test ti nemůže ukázat pozitivní dřív než krev, v krvi je hcg než v moči... 🙈

mzacikova
autor
4. lis 2019

@mravenecekmaly děkuji ☺️ moc naděje tomu nedávám, ale zkusím třeba ve středu.

@lilian2111 podle všeho může. Psalo to na více fórech více žen 😁 záleží samozřejmě, jestli si krev necháš vzít u doktora a nebo máš domácí test, jako jsem měla já.

makronka222
4. lis 2019

To, co je na posledni fotce fakt nejde povazovat za ducha. Proste negativni. Duch beru jako carku viditelnou, ne silnou jako tu prvni...
A cekat 9dpo zazraky?

mzacikova
autor
4. lis 2019

@makronka222 a ono je někde psáno že poslední fotka je duch? Je tam psáno, že je to krevní negativní test 😉

mzacikova
autor
5. lis 2019

Tak holky. Dnes mi to samozřejmě nedalo a na mamatestu zase slabý duch. Druhý test, co jsem ještě měla doma - negativní.
Asi jsem vážně blázen, že jsem si udělala test takhle brzo, ale něco mi říkalo, že to mám zkusit..

nanyh
5. lis 2019

@mzacikova Kdy máš mít MS? Ještě počkej pár dnů😊

teplaka1
5. lis 2019

@mzacikova Ja měla 11dpo taky slabou čárku na mametestu a teď jsem v 9tt...spíš to chce ještě počkat,jsou to pak nervy jestli to vyjde a nepřijde MS..Jinak držím palce,určitě to vyjde buď teď nebo další měsíc 😊 foto 11dpo udělaný odpoledne.

mzacikova
autor
5. lis 2019

@nanyh mám tento měsíc hodně posunutý cyklus. Podle ms kalendáře 2-3 dny. Ale podle ovulace a tím, že je to 10dpo tak bych řekla, že víc.

mzacikova
autor
5. lis 2019

@teplaka1 tady je to krásně vidět. Mě se to nedaří na světle pořádně tím mobilem vyfotit.
Nahoře je dnešní a dole je ten včerejší.
Ja se znám, neumím moc čekat a být v klidu 😁 ale určitě, k doktorovi se před datem ms hnát nebudu.

nanyh
5. lis 2019

@mzacikova vidím je🍀

teplaka1
5. lis 2019

@mzacikova je tam ale chce to opravdu počkat..nejlepší si dělat testy co dva dny nebo každý den když nevydrzis ale je to ztráta peněz..Jinak až v den MS..ty nervy pak jestli přijde nebo ne jsou šílený..mluvím ze svý zkušenosti..

mzacikova
autor
5. lis 2019

@teplaka1 u syna to bylo překvapení. Žádné snažení a test dělaný na Štědrý den, kdy jsem si chtěla z přítele vystřelit (to už nevyšlo 😁).
Horší je, že nevím, kdy přesně má tento měsíc ms přijít. Ostatní měsíce je to jako hodinky, tento je celý cyklus úplně posunutý pozdější ovulací.

teplaka1
5. lis 2019

@mzacikova no to je hezky dárek k Vánocům,ja si ho dala letos k narozeninam a ma se to narodit na narozeniny muze,takže taky dárek..Jinak bych ještě prostě čekala,a testovala třeba co dva dny a hlavně ráno..A pořád stejnou znackou testu..když bude sílit je to jasný 😊

mzacikova
autor
5. lis 2019

@teplaka1 určitě zkusím za 2 dny. A kdo ví, třeba za týden dorazí. A nebo taky ne.
Vycházel by termín taky kolem narozenin od přítele a na Vánoce by to byl hezký dárek pod stromeček.

teplaka1
5. lis 2019

@mzacikova tak držím palce at to vyjde jak si přejes a pak napis jak to s Tebou vypadá 😊

mzacikova
autor
5. lis 2019

@teplaka1 moc děkuji ☺️ určitě dám vědět. Snad další týden už uvidím, na čem jsem.

mzacikova
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mzacikova
autor
6. lis 2019

Tak ráno mamatest negativní. Livsane z Benu malinko po limitu na fotkách. Už to nechápu.. 🤷‍♀️
Je mi jasné, že mám tak či tak počkat do ms. Ale tohle mi přijde zvláštní. V podbřišku mě bolí jako pravidelně když měsíc.

lilian2111
6. lis 2019

@mzacikova promiň, ty testy jsou negativní.

mzacikova
autor
6. lis 2019

@lilian2111 já si ani nemyslím, že by to bylo pozitivní. To by sílilo. Spíš mi bylo divné, že se testovací čárky (duchové) na mamatestu ukázaly dřív, než kontrolní. Tak mě zajímalo, jestli s tímto má některá zkušenost

mzacikova
autor
7. lis 2019

Tak dnes ms pořád nikde. Čárka na Livsane je růžová. Ale dnes negativní Pepino. Mamatest bohužel doma už nemám... Včera v noci slabé křeče v podbřišku, na toal. papíru malilinko hnědý výtok, ale jen jednou. Jinak je to spíše tvarohové a bílé.
Tak jsem zvědavá, co přinese pár nejbližších dní

mzacikova
autor
7. lis 2019

Myslíte, že by to mohlo být teprve uznízdění,kdyz ms ještě nepřišla (zpoždění cca zatím den)? Včera 10 nebo 11dpo

nanyh
7. lis 2019

@mzacikova Testuj jen jednou značkou. To je lepší 😊🍀

mzacikova
autor
7. lis 2019

@nanyh u nás se mamatest nedá nikde koupit, tak jsem musela objednat na dnes do lékárny.. Tak ještě zkusím zítra ráno ☺️

luciebx
7. lis 2019

Těžko říci. Podle mě bio chemické těhotenství. 4.11 první mikro duch a dnes skoro žádná změna. Bohužel bych tomu moc nedavala. Zkus 3 dny netestovat. Pokud ani pak nebude jasné viditelná čárka. Šla bych k dr

mzacikova
autor
7. lis 2019

@luciebx jsem na středu naštěstí objednaná na pravidelnou prohlídku, tak do té doby počkám.
Achjo. Už pomalu vzdávám myšlenky na dobrý konec tento měsíc..