Maca bylinný extrakt - plodnost. Zkoušel někdo?

kloky1
9. dub 2023

Ahoj,

Nezkoušel to někdo na plodnost? Jaký máte na to názor? Mám PCOS a chtěla bych miminko 🙂
Tak hledám každou pomoc.

lencaa11
9. dub 2023

@kloky1 maca je dobrá volba a i jiné vitaminy

ele_nka
9. dub 2023

@kloky1 maca je super hlavně pro chlapa...znám tři co to začali brát a do tří měsíců bylo zaděláno. 😃

janickaslepicka
9. dub 2023

Taky doporučuju. Nejen z vlastní zkušenosti

kloky1
autor
9. dub 2023

@lencaa11 no já přemýšlím že teďka beru nosifol a piju kontryhelový čaj, že bych přibrala tu macu a kotvičníkové kapky ale nevím jestli to už není moc

kloky1
autor
9. dub 2023

@janickaslepicka teď beru nosifol a piju kontryhelový čaj, chtěla bych přidat s chlapem tu macu a kotvičníkové kapky. Myslíte že to není už moc?

tami91
9. dub 2023

@kloky1 2 roky snažení s PCO, 4x s pomocí na klinice a nic.. nasadila jsem macu, dali jsme měsíc od všeho pauzu a vyšlo to 😁 možná náhoda, kdo ví, ale určitě to ničemu neublíží 😊

gbp
9. dub 2023

@kloky1 nam nepomohlo ani po pul roce brani 🤷🏼‍♀️

lufulie
9. dub 2023

manžel bral před spermiogramem a byl ok, kuřák

kadz
10. dub 2023

Ja mam Macu s pritelem taky nasazenou, zatim prvni mesic... Zkousim vsechno mozny uz 7 mesicu... Pristi tyden jdu na gyndu. Zatím sem mela jen merit teplotu 3 mesice a ted to budeme asi uz nejak resit... Nevite co mi ted muze delat Dr za vysetreni? Nechala s mnsi vzít krev na Antimileriansky hormon a stitnou zlazu. Zlaza v poradku a hormon nizsi hladina..

janickaslepicka
10. dub 2023

@kloky1 mam zkušenost akorát s macou. Kontryhel někomu rozhodil cyklus, někomu pomohl, co tady píšou. Kyselina listová je určitě dobrá

bambulilka
24. dub 2023

@kloky1 mě nepomohlo na pco nic - Maca, čaje atd. Pak sem se rozhodla si najít šikovnou fyzioterapeutku, cvičila s ní Mojzisovou a za 8 měsíců jsem přirozeně otěhotněla🙏🏻dcera má za pár dní 11 měsíců ❤️držím palce

kadz
25. dub 2023

@bambulilka ja to zacala taky resit Mojzou.. zacala sem pod dozorem cvicit a v patek mam jit na prvni schuzku, kde me fizio vysetri a odblokuje.