Luteální fáze 10-11 dní. Stačí?

anpineapple
28. zář 2024

Zdravím holky 🌸 potřebuji spíš uklidnit než poradit.. Mám celkem pravidelné cykly 28-29 dní, ovulace probíhá většinou kolem 17.DC, takže LF je většinou 10-11 dní. Stačila vám taková délka LF k úspěšnému otěhotnění? Snažíme se teprve 3.měsíc, beru Fertipronu, takže zatím to když tak víc řešit nechci. No a jak jsem psala, potřebuji spis uklidnit, ze i tak se může zadařit 😁 děkuji 🫶🏻☺️

andelka
28. zář 2024

Já mám běžně 11-12 a stačilo to už několikrát.

lenerka1
28. zář 2024

Já mám 11 dní a stačilo nám to na 3 děti 🙂

tehulenka
28. zář 2024

@anpineapple já teď naposled otěhotněla s LF 9 dní....jsem ve 23tt ☺️
A jsem teda těhotná po sedmé...nikdy problém nebyl 😉

anpineapple
autor
28. zář 2024

Holky moc vám děkuji, jste zlaté 🫶🏻 dodaly jste mi naději ☺️

cherie24
28. zář 2024

@anpineapple u druhé dcery proběhlo nidační krvácení už 10. den. 13. Den už byla pěkná jasná čárka. Ale u první to všechno trvalo déle. Těžko říct, případně bych se pokoušela nějak prodloužít. Používají se k tomu třeba bylinky, které celkově harmonizují cyklus a hormonální systém. S tím se nedá ničemu uškodit.

monib66
29. zář 2024

@anpineapple na prodloužení luteální fáze je skvělý Sarapis plus, brala jsem ho, když jsme plánovali druhé miminko. Měla jsem LF jako ty.

anpineapple
autor
29. zář 2024

@monib66 a o kolik se ti pak prodloužila?😊

tehulenka
29. zář 2024

@cherie24 už 10.den?Spíš by se hodilo napsat až 10.den ....většinou dochází k nidaci 6-8dpo....já 9dpo už mívám pozitivní test ,ale jasně;každá jsme jiná.....

@anpineapple já ten poslední cyklus kdy jsem otěhotněla brala inofolic,prodloužil mi cyklus ,ovulace místo 13,14 dc přišla až 19dc (tedy poz.test ) ;ale jak dlouhá by byla LF nevím,ms už nepřišla,9dpo už jsem věděla že se podařilo 😊 jinak jsem ale nikdy nic neužívala a jak už jsem psala ,těhotná jsem po sedmé 😊

anpineapple
autor
29. zář 2024

@tehulenka já už doma jedno dítko mám a když jsme se na jaře rozhodli pro druhé, tak to vyslo na první dobrou, ale nedopadlo to. Nikdy jsem ovu úplně nesledovala, takže nevím jestli jsem takovou LF měla vzdy 🤭 teď když se snažíme znovu, tak jsem to začala víc zkoumat a přišla na to 😅 proto jsem psala, ze to hrotit nechci, aspoň zatím a jen potřebuji dodat naději ☺️ děkuji 🌸

monib66
29. zář 2024

@anpineapple prodloužil mi ji po měsíci užívání o 2 dny, i tak mi doktorka doporučila hned od zjištění těhotenství užívat Utrogestan 2tb/noc. Brala jsem jej až do konce 11tt, kdy pak úlohu žlutého tělíska převzala placenty. Moc držím palce ať brzy najdeš// a miminko se udrží 🍀

anpineapple
autor
29. zář 2024

@monib66 děkuji moc 🫶🏻

tehulenka
29. zář 2024

@anpineapple no já první 2 vlastně taky nevím,vycházím z předpokladu , že to mám furt tak nějak stejně 😊 taky mám nějaké ztráty za sebou ,s délkou lf to ale nesouvisí....aspoň u mě ne,ZT mívám v 9tt,vývoj se zastavil v obou případech v 5tt

nina004
29. zář 2024

@anpineapple Ja mám 9-10 dní a dve deti

lenka3p
29. zář 2024

Ja nemela vic nez 10-11 dnu a mam tri deti 🙂

anpineapple
autor
30. zář 2024

Děkuji holky 🫶🏻 asi to takový problém tedy není a příroda si poradi 😊