Lovci duchů 👻. Je tam?

hokyna
30. zář 2024

Ahoj holky.. Dneska 25 DC, žádné těhu příznaky, jen bolest břicha a zad. Zkusila jsem test a nevím, jestli tam ten duch je a nebo jestli ho tam vidím proto, že ho tam vidět chci 😀.. Menzes má přijít ve středu.

anpineapple
30. zář 2024

@hokyna jestli je to Dr.Max, tak mi to minuly měsíc udělal taky. Duch to není, jen tam něco prosvítá. Nebo aspoň u mě to tak bylo 🙂

lencaa11
30. zář 2024

@hokyna nic / negativni

hokyna
autor
30. zář 2024

@anpineapple
@lencaa11

Špatná odpověď, další prosím!
🤣🤣🤣
Dělám si legraci, díky za reakce. ☺️
Minulý cyklus biochemko, tak po něm je někdy prej jak pohnojeno.. Takže jsem s jiným výsledkem jako pozitivním ani nepočítala 😀😀 no co už, příští cyklus znova a lépe 😀💪🏻

anpineapple
30. zář 2024

@hokyna třeba je jen brzy a ještě se // ukážou 😊 taky čekám 😁

hokyna
autor
30. zář 2024

@anpineapple jj, nic není ztraceno. A když to nevyjde teď, vyjde to příště... ☺️ Kdy budeš testovat? 🙂

anpineapple
30. zář 2024

@hokyna budu držet pěsti 🙏🏻
Přesně tak, když tak to vyjde příště, on ten čas nakonec vždycky nejak uteče a je tu další ovulace 😅
Já jsem teprve 2dpo, takže musím ještě počkat 🥱

hokyna
autor
30. zář 2024

@anpineapple tak to je ještě čas, to je fakt ☺️ tak nám budu oboum držet pěsti, abysme v říjnu našly obě // 🩷🩵

anpineapple
8. říj 2024

@hokyna jak ti to dopadlo? Já dnes testovala a přesně zase test jako mas na fotce 🤦🏼‍♀️🤭

hokyna
autor
9. říj 2024

@anpineapple já nemám ani menzes ani pozitivní test 😂

hokyna
autor
9. říj 2024

@anpineapple jo a já si to taky blbě spočítala a menzes měl přijít až v neděli...takže mám teprve tři dny zpoždění. Nemám ani priznaky PMS ,ani těhotenství..
Tak vyčkávám,no.

hokyna
autor
9. říj 2024

@anpineapple a tohle je můj dnešní mamatest ,já tam ducha vidím,ale já je vidím asi všude už 😂 Tak zkusím ještě o víkendu a pokud do úterý nic ,tak zavolám doktorce a zajdu si pro vyvolávačku,ať se nastartuje už konečně další cyklus ..🙂

dejvitka
9. říj 2024

@hokyna ja mam zkusenost takovou, ze kdyz to byla tmava carka, tak nic, ale kdyz byla po svetlu takova lehce nafialovela, bylo to tam. Plus v ty dobe jsem mela silnou carku na ovulacnim test, nejak reaguje na HCG. Byla jsem tehotna 3x a pokazde stejne. Drzim pesti 🙂

anpineapple
9. říj 2024

@hokyna Hmm tak to je opravdu záhada 🫣 ale taky už mám pocit, ze toho ducha vykoukám všude 😅 já si dělala test dneska, ale je to zas to stejne 🤷🏼‍♀️ nevím, asi to teď Dr.Max děla, ale nikdy se mi to nestávalo. Já mám ms dostat za dva dny, takže myslím, ze dorazí

hokyna
autor
9. říj 2024

@dejvitka no,já taky furt čekám,jestli to nevyleze líp a víc do fialova,ale testy se mnou vůbec nespolupracují 😀🤷 ale uvidím...zkusím test v neděli ,pokud to nedostanu a pak už jedině doktorka mi řekne ,kde je problém ... 🙂

hokyna
autor
9. říj 2024

@anpineapple prosím tě,neházej flintu do žita,však máš ještě spoustu dní naději 🩷 když to tady někdy pročítám,tak některý holky měly posunutou ovu a test pozitivní třeba až 10 dní po vynechání,proto i já mám pořád jiskřičku naděje 🙂

hokyna
autor
9. říj 2024

@dejvitka a navíc...já ani nevím ,jestli na tom mým testu duch opravdu je nebo jestli je to jen mé přání ,že ho vidím ...tím pak nemůžu ani zhodnotit,jestli je do fialova nebo ne 😂😂😂

anpineapple
9. říj 2024

@hokyna jasný, ta naděje je vždycky ☺️ tak uvidíme.. já naštěstí už test na zítra nemám 😅 ale moje oči už na těch testech taky zvládnou vykoukat kde co 🤭

hokyna
autor
9. říj 2024

@anpineapple já myslím,že i kdyby to počůral náš pes,tak čárku najdu 😂😂😂

mimisekk
9. říj 2024

Já si dělala test dr.max 2 čárky byli odpoledne v neděli a ta 1 čárka hned ráno v pondělí 😀 nerozumím tomu proč tam jsou 2 a druhy den jen 1 ms mi má přijít v neděli takže uvidím jestli přijde nebo ne 🤷🏼‍♀️ mam bolesti podbrisku a bolesti prsou asi cca 13 dnů 🤷🏼‍♀️ nevím zda to je tím že mi příjde nebo jestli se něco tvoří 🤦🏼‍♀️ jsem z toho napalici jeden den jsme happy že tam jsou 2 čárky! A druhy den úplně naprd 🥺 moc si přejeme miminko ❤️

hokyna
autor
10. říj 2024

@mimisekk ahoj,zkusila bych ještě test,jestli není vadnej ten druhej.Já takhle měla minulý měsíc biochemko ale.Drzim pěsti ,ať je to u tebe jen nějaká haluz ,dej pak vědět 🩷

anpineapple
10. říj 2024

@hokyna tak to jsem se zasmala 😅😅 ale je to pravda 🤭
Já zacinam nový měsíc 🥱

mimisekk
10. říj 2024

@hokyna děkuji dam vědět 😇

hokyna
autor
10. říj 2024

@anpineapple sakra teda ...ještě,že to dělání dětí je příjemná aktivita,co?
Já furt nic. V noci už se budím s tím,že jsem to dostala,tak se mi v podstatě uleví,že už alespoň vím na čem jsem a ráno čisto ... Jestli už o víkendu nebude pozitivní test,tak jsou naděje v čudu ..

belustapetulka
10. říj 2024

@hokyna tak to jsme dvě ani jedno nemám 🙏🫣😅

hokyna
autor
10. říj 2024

@anpineapple mně svitla naděje.Test dělaný teď večer ,jsem zvědavá na ráno.🙂

belustapetulka
10. říj 2024

@hokyna tak držím palce 🙏

belustapetulka
10. říj 2024

@belustapetulka kolik dní jsi po vynechání?

hokyna
autor
10. říj 2024

@belustapetulka dnes 4 dny 🙂

belustapetulka
10. říj 2024

@hokyna já taky, ale dělala jsem si mamatest. Tam byl jako fakt duch. Tak jsem letěla pro clear blue. Ten byl negativní. Tak ráno udělám znovu mamatest a uvidím..

anpineapple
10. říj 2024

@hokyna téda! To vypadá nadejne, to není zas takový malý neviditelný duch 😁 držím pěsti 😍

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru