Lék Clostilbegyt. Pomohl Vám? Jaké má nežádoucí účinky?

klonkytka
6. říj 2019

Holky,komu z vás pomohl clostylbegyt. Jít do toho či ne? A nežádoucí účinky . Bude mi spatně? Jak to funguje...děkuji 😊

zoyee
6. říj 2019

Mám díky němu dvouletou dcerku, tenhle měsíc jsem brala zas, a doufám, že bude druhý 🙂 Minule jsem byla strašně protivná a podrážděná, tentokrát zatím úplně v pohodě.

klonkytka
autor
6. říj 2019

@zoyee a zabral hned první cyklus?

lenickakl
6. říj 2019

otěhotněla jsem druhej cyklus, vedlejší účinky jsem moc nepociťovala

aselluska
6. říj 2019

Užívala jsem teď první cyklus, nebylo mi po něm nic, ani větší bolest v podbřišku jak většina píše v jiných diskuzích.

klonkytka
autor
6. říj 2019

@aselluska a zadařilo se? já už si nevím rady...

zoyee
6. říj 2019

@klonkytka ne, taky až na druhý cyklus

hermij
6. říj 2019

A je ho potřeba? Máš v cyklech ovulace přirozeně? Sleduješ se třeba symptotermální metodou (měření bazální teploty)?

aselluska
6. říj 2019

@hermij předepisuje se i když je ovu v pořádku, mám vše v pořádku, hormony, měřím teplotu a stejně jsem ho dostala, jinak by mě hnali hned na kliniku.

aselluska
6. říj 2019

@klonkytka No to nevim, když jsem ho měla první cyklus, ještě čekám na ms

hermij
7. říj 2019

@aselluska To by potom k ovulaci došlo až když by byly folikuly dostatečně vyzrálé a připravené na prasknutí. Clostil nikterak nezlepšuje kvalitu vajíček, jen způsobí jejich rychlejší dozrátí, ale s kvalitou nic nezmění, naopak, to rychlejší zrání může kvalitu zhoršit. Mám radost, pokud tu ženám pomohl k vysněnému miminku, ale mně připadá ve chvíli, kdy žena sama ovulujeme, zbytečný 😉

90bobisek90
7. říj 2019

Brala jsem ho 3 cykly, z toho prvni jsem si zapomnela vzit jednu davku, takze jako bych ho nebrala, druhy cyklus jsem zacala brzo, takze jeste pred ovulaci a treti cyklus se zadarilo 🙂 ale brala jsem jeste nekolik tydnu kapky gynex. Takze nevim, co z toho pomohlo. Mozna kombinace obojiho nebo jen jedno z toho, ale ted tu na me spinka 14m stesti 🙂 hodne zdaru preji 🙂

mmichaella
7. říj 2019

Holky, a to vam ho Dr. dal na vyzadani nebo to navrhl sam? Ja totiz zkousim kde co a uvazuju, zda ho o toto nepoprosit

julinecka24
7. říj 2019

Ahoj clostilbegyt mi napoprvé nevyšel spíš mi srovnal menses přesně na 28 DC a tedka druhý cyklus jsem ho brala a jsem dneska 5 týdnu dneska dělaný test a dvě krasny // první tycinkovy je v sobotu a dneska mamatest takže krásně sílí za mne můžu doporucit

aselluska
7. říj 2019

@hermij Mě taky, ale člověk prostě zkusí co může, než se rozhodne pro tu jednou poslední možnost

hermij
7. říj 2019

@aselluska Jak kdo. Já jsem třeba zdravotnice a protože si jsem vědoma všech těch rizik stimulací a "umělých" postupů, tak bych do toho nikdy nešla. Netvrdím nechat to všechno "náhodě". Když se nedaří, tak je na místě se nechat vyšetřit a podstoupit léčbu (výše zmíněné za léčbu nepovažuji). Pokud nedochází k ovulaci, existuje mnoho cest, jak ji zkusit přirozeně podpořit. Pokud je překážka početí neodhalená, anebo naopak nějaká závažná, tak jsou tu stále i jiné cesty, jak mít děti - pěstounství, adopce. Samozřejmě to není cesta pro všechny, stejně tak jako i pro mě některé cesty nejsou akceptovatelné. Svůj názor nevnucuji, jen sdílím, že to různé ženy mají různě 😇

aselluska
7. říj 2019

@hermij to jo, být zdravotník je trochu horší, když víš spoustu jiných info ... Kamarádka je porodní asistentka, její dost přes 30 a nic. Byla na laparce atd a nic. Nemůže ani dělat svou profesi ... Snaží se už hodně dlouho a nic, ví o tom všechno a všechny ty rady a teorie jí akorát ubíjí :(

lenickakl
8. říj 2019