Křeče v třísle - jsou příznak těhotenství?

dendasubaristka
5. pro 2018

Zdravím holky,chci se zeptat měl to někdo jako příznak těhotenství. Nikdy jsem to nezažila. Mám to poprvé. Z ničeho nic mě šíleně zabolí jakoby u třísla. Taková křeč až si musím sednout. Stálo se mi to jednou předevčírem,včera za den asi 5x a teď ráno zas. Nikdy jsem to nezažila a říkám si jestli to nemůže být náznak těhotenství jestli to některá neměla.

dendasubaristka
autor
5. pro 2018

Nikdo nemá zkušenost?

keksikova1
5. pro 2018

@dendasubaristka to je blbina přeci.Neříkám že nejsi těhotná, ale tohle příznak fakt není..

dendasubaristka
autor
5. pro 2018

@keksikova1 tak nevím kdyz jsem to hledala,tak mi to vyskočilo že to může být příznak. Tak mě zajímalo jestli to tady tak někdo měl

aselluska
5. pro 2018

Mám křeče tříslech normálně 😉

dendasubaristka
autor
5. pro 2018

@aselluska jako normálně během cyklu? Já to nikdy neměla, až teď poprvé.

misula29
5. pro 2018

všechno je jednou poprvé 🙂

ocetnicek
5. pro 2018

Na to ti odpoví test.

lilienelli
5. pro 2018

příznak by to být neměl.. měla jsem něco podobného dva roky zpět, volala jsem na gyndu a sestřička mi řekla, že křeče být nesmí.

preiba
5. pro 2018

Nesmysl. 🙂

nikinu
5. pro 2018

Nechci strašit ale mě bolela třísla a měla sem mimoděložní

dendasubaristka
autor
6. pro 2018

@lilienelli a co to bylo ses dozvěděla?

dendasubaristka
autor
6. pro 2018

@nikinu a ukáže to test to mimoděložní taky ?

moly001
6. pro 2018

@dendasubaristka test ti ukáže, pouze jestli jsi těhotná, nebo ne. Tzn.ze je přítomno HCG v moči.

saminomimino
6. pro 2018

Koukám že zachvilku bude příznak těhotenství i kýchání 😂 i kdyby si byla,my to nevyvestime,zkus těhotenský test nebo kartarku😁

lilienelli
6. pro 2018

@dendasubaristka ne nedozvěděa, pak to přešlo, normálně jsem dostala menzes.. já si myslím, že to třeba bylo biochemické - tzn. že jsem třeba byla , ale odešlo to s menstruací a proto je blbost si dělat ty testy před termínem menzes. od té doby se to nikdy nestalo už.

dendasubaristka
autor
6. pro 2018

@lilienelli jo aha 🙂 proto test ještě nedělám, protože je brzo. Díky za odpověď 🙂

nikinu
6. pro 2018

@dendasubaristka jj já měla krásný dvě čárky

dendasubaristka
autor
6. pro 2018

@nikinu no tak uvidím co bude. Nechám se překvapit. Popravdě po tak dlouhé době co se snažíme,bych brala i to mimoděložní. Aspoň bych věděla že se konečně povedlo,sice špatně,ale povedlo a jde to. 🙂

dendasubaristka
autor
6. pro 2018

@nikinu a test sis dělala až po vynechání menstruace nebo dřív?

nikinu
6. pro 2018

@dendasubaristka taky se nám to povedlo až po roce a něco a teď už je to tři roky od toho mimodelozniho a teď nam to zas nejde chodíme už teď do CARu...testy sem si dělala až po vynechání já nechtěla ale přítel že jo že mám jet pro test a měl pravdu nakonec sem do nemocnice přijela za pět dvanáct a jsem bez jednoho vejcovodu a letos mi ještě zjistily endometriózu

dendasubaristka
autor
6. pro 2018

@nikinu páni dohromady teda 4 roky :o no mi to máme dva roky v září a během toho ani jeden náznak že bych mohla být těhotná no. Všichni říkají že si to dělám psychikou a po pravdě tomu i věřím. Od minulého cyklu už jsem se srovnala a neřešila ovulaci. Tento cyklus už vůbec ne. A nic sem neřešila. Až teď v pondělí mi začali ty zvláštní bolesti které jsem za ty 2 roky nezažila a proto mě to zajímalo. A jak to psychicky zvládáš

nikinu
6. pro 2018

@dendasubaristka kdybych neměla takovýho přítele jak mám tak bych to asi nedala ale jinak jsem úplně v poho 😊

dendasubaristka
autor
6. pro 2018

@nikinu tak to je super. Přeju ať se brzi zadaři 🙂

nikinu
6. pro 2018

@dendasubaristka děkujeme 😊 tobe též přeji ať se brzy zadari 😉

biedronka10
6. pro 2018

Tak ja jsem mela opakujici se krece v trislech nekolikrat denne. Po tydnu jsem to uz nevydrzela a sla k doktorovi. Byl to zanet mocaku.

vendelinka08
6. pro 2018

@dendasubaristka myslim..ze kazda muzeme mit jine priznaky.....a ano..jak uz nekdo psal..i nachlazeni muze byt priznakem zacinajiciho tehotenstvi...jsme kazda uplne jina a individualni...takze i priznaky budou individualni....uvidis..zalezi kolikaty dpo jsi a pak zkus test...

dendasubaristka
autor
7. pro 2018

@vendelinka08 no člověk se prostě nemůže nikdy spolehnout na to že to nebo to je příznak no. Musím vydržet do ms. Ta má přijít v úterý.