Kineziologie a fyzioterapie na neplodnost

nell85
18. led 2018

Ahoj holky 🙂, chtěla bych poradit, kdo máte zkušenosti s kineziologií a fyzioterapií na neplodnost? Chtěla bych vyzkoušet i tuto cestu, s manželem se o dítě pokoušíme už skoro 3 roky, momentálně docházíme do CARu, ale než podstoupíme IVF, tak bychom ještě chtěli zkusit tohle. Hodně jsem teď četla o kineziologii, že dokáže odstranit bloky a i psychicky pomůže (mám za sebou jedno zamlklé těhotenství a pořád mám hrůzu, že se to bude opakovat). Fyzioterapii zase vyzkoušela před IVF známá, odblokovala ji páteř a pánev a vyšlo to. Vím, že pomoct to nemusí, ale za zkoušku nic nedám. Chtěla bych vás tedy poprosit, kdo máte zkušenosti, tak kontakty na osvědčené odborníky. Moc děkuji. Jsem z Olomouckého kraje, tak nejlépe odtud, ale samozřejmě ráda dojedu kamkoliv 🙂.

guinea
18. led 2018

@nell85 Ahoj, já mám zkušenost s reflexní terapií, taky mně odblokovala pánev, otěhotněla jsem pak téměř okamžitě po tom...

guinea
18. led 2018

@nell85 Jo ale vidím že jsi od Olomouce, já jsem sice z Prahy, ale na reflexní terapii dojíždím do Plzně... Zkoušela jsem párkrát i někoho v Praze (kvůli zádům, krku..), ale bylo to v porovnání s tím "mágem" v Plzni naprosto o ničem, bohužel... Pokud bys ale chtěla, napiš a pošlu ti kontakt do SZ 🙂

nell85
autor
18. led 2018

Jéje, tak Plzeň už je teda opravdu moc daleko :(, přesně proto se tady ptám, že věřím tomu, že jsou mezi nimi opravdoví odbornici, kteří pomůžou. Jen ten kontakt na někoho, kdo je osvědčený..

a_zizka
19. led 2018

Pohledejte si metodu paní Mojžíšové, v Brně na NZO NCO býval i seznam terapeutů.