Kdy začít brát vitamíny na podporu otěhotnění?

515ka
27. srp 2015

Zdravím 🙂 Mám dotaz ohledně vitamínů na podporu otěhotnění a srovnání organizmu. V únoru 2016 se s přítelem budeme brát a chtěli by jsme se od svatební noci začít snažit o miminko. Plánuji brát vitamíny ( Mamavit GS nebo Nosifol) hlavně na srovnání organizmu kvůli nepravidelné menstruaci (někdy nemám třeba i 2 měsíce). Kdy bych je měla začít brát aby to "stihlo" mít nějaký účinek, případně aby mi to srovnalo cyklus? Děkuji moc za odpovědi 🙂

lisianne
27. srp 2015

Ahoj, já beru Fertility Blend 3. měsícem. Připadá mi zlepšil ovulaci a o 2 dny zkrátil cyklus. Snad se brzy dočkáme miminka. 😉 Zaznamenala jsem hodně názorů, že by se vitamíny měly brát 3 měsíce předem a také upravit stravu.

82mysicka
27. srp 2015

Pila jsem jen kontryhelovy čaj a zobala kyselinu listovou.

svetlus_pepca
27. srp 2015

Nebrala jsem nic kromě kyseliny listové a vše bylo v pořádku 🙂 Já osobně mám dost problémy s jakýmikoliv vitamínovými preparáty, bývá mi po nich zle, takže jsem do těchle ani nešla. A kamarádce třeba po těchto vitamínech bylo hrozně zle. Ale pokud jsi rozhodnutá, zkus si napsat na výrobce, jestli by ti zaslali vzorek. Vím, že někdo to dělá. 🙂

matulkababy
30. srp 2015

Ahojky, já mám taky dost problémy s různými přípravky, že je mi po nich špatně. Gynekoložka mi doporučila Nosifol a ten mi šmakuje. Je to prášek, který se rozpustí ve vodě, takže ho líp vstřebám 😉 Jinak já jsem taky plánovala otěhotnět hned po svatbě, HA jsem vysadila v březnu a prostě to nechala ať si to sedne samo, protože jsem s MS nikdy neměla problém, ale teď lituji, že jsem si aspoň neměřila teplotu, abych víc věděla co se mi během cyklu děje a co je normální a co ne. Doháním to až po svatbě, která proběhla v červenci. První ovulaci jsem prošvihla a proto jsem začala užívat ten Nosifol. Jinak přeji hodně úspěchů a přeji krásné svatební přípravy a užíj si to 😉

zuzmenda
4. zář 2015

Ahoj holky,

dovoluji si vás pozvat do skupiny Jamieson- přírodní vitamíny
https://www.modrykonik.cz/group/7068/detail/

Do této neděle se soutěží o balení kyseliny listové na 3 měsíce.