Kdy udělat těhotenský test?

24. led 2021

Ahojky holky mám prosbu 7.1jsem měla MS 4 dny a říkala jsem si že zkusím vysledovat svoji ovulaci byla cca mezi 19.1az22.1citila jsem bolesti a měla jsem výtok tahavy bílý.tak jsme měli sex13.1. 17.1. 19.1. 22.1 tak je to cca 5 dní po ovu asi. Kdy nám zkusit test jestli jsme se trefily.nyni mám 13dni do MS. Přesně myslím že ovu byla 19.1.dekuji.

honatko092
24. led 2021

Ahoj, těhotenský test dělej až po případném vynechání MS. Vyhneš se zklamání, lovení duchů a případnému odchodu "těhotenství" s MS. Ideálně cca 2-3 dny po vynechání...

pampeliska1313
24. led 2021

Ahoj, někdo má pozitivní test už třeba dva dny před ms, ale obecně se radí radši počkat, aby jsi nebyla zklamaná ( třeba bys měla slabě pozitivní test a pak by přišla ms) Mně osobně se pozitivní test ukázal 16 dní po ovulaci, kterou mi potvrdil lékař. A když jsem to zkoušela 14 dní po ovulaci, test byl negativní. Takže jestli jsi měla ovulaci 19-22, počítala bych 16 dní od pozdějšího data (22). Nicméně, já měla delší cykly, pozdější ovulaci.. třeba by se ti to ukázalo o chloupek dřív.🙂 každopádně hodně štěstí!

jade85
24. led 2021

Počkala bych minimálně ještě týden - abys byla těch 12 DPO, to už může klidně být neco vidět 🙂 ale ideálně aspoň do termínu ms 🙂

keksik002
24. led 2021

Test by se mel delat tak tyden po vynechani MS no ja delala asi 5 dni pred MS a silna carka :D

autor
24. led 2021

@pampeliska1313 ahoj ano děkuji zkusím test pár dní před ms tak 3 dny před ms myslíš že to stačí?u prvního jsem měla ducha 3 dny před MS.

michaelarousova
24. led 2021

Ja vzdy testovala driv ☺️Nejsem troelivy clovek a nedokazu cekat☺️ To ze to muze odejit s ms vim, a taky ze cely prvni trimestr je bud a nebo takze nejak nevim proc cekat☺️ Ja zkousela 10dpo a uz ham neco bylo☺️

pampeliska1313
24. led 2021

No já osobně bych počkala, protože, jak jistě víš, je možnost, že budeš mít pozitivní test a pak přijde ms. Samozřejmě přijít nemusí, ale myslím, že lepší je počkat. Konečný rozhodnutí je samozřejmě na tobě.

journals
24. led 2021

A k čemu ti hledání ducha bude. Vždyť test stejně nic nevypoví - jen to, že stejně musíš počkat do menstruace. Tohle duchaření nepochopím. Čekání 2, 3 dny už vydržíš a vyhneš se případnému zklamání. Pak tu často holky píšou jak "potratily" začátkem 5. týdne, jsou z toho úplně zbytečně nešťastné a smutné.
Test rozhodně až když vynechá menstruace. Dřív ti test stejně nic nepoví.

autor
24. led 2021

@journals a kdo píše o duchovy?boze já se neptám na ducha.

journals
24. led 2021

Ptáš se, jestli stačí když si uděláš test 3 dny před menstruací.
Pravděpodobný scénář je takový, že:
buď tam nic nebude
nebo bude duch
nebo bude jasná a výrazná čárka.

Nejpravděpodobnější je ten duch... A i kdyby tam byla jasná čárka, tak to zase před menstruací o ničem nevypovídá. Je to vlastně jedno, jestli se tu bavíme o pozitivní čárce nebo o duchovině

autor
25. led 2021

Jasně to vím jen tak kdy přibližně udělat test ale je to individuální koukam.dnes mi začal vytok dost silný.tak uvidím co z toho bude

autor
26. led 2021

Den s se pridalo trochu bolesti v podbrisku myslíte že by to mohlo něco znacit?

honatko092
26. led 2021

Jo, úplně cokoliv 🤷‍♀️ Radím ti nezkoumej se a normálně žij a funguj...až ti MS vynechá, tak budeš pravděpodobně těhotná. Tyhle šíleně honby za miminkem způsobují akorát psychické problémy, nerozumím tomu upnutí na jednu jedinou věc (leda pokud se snažíš dva roky a dýl...)

michaelarousova
26. led 2021

To muze byt k ms a nebo taky k tehu☺️ Zkusila bych na to nemyslet a cekat☺️Vim je to tezke😂taky jsem se stale zkoumala☺️Ale vzdCky kdyz me bolela kazda cast tela tak to nikdy tehu nebylo☺️ Naopka mesic kdy mi bylo hezky to vyslo☺️