Kapky GYNEX. Recenze a Vaše zkušenosti 🙏🏼?

18. bře 2020

Ahojky holky koníkovky🌹☀️, chtěla bych od Vás prosim recenze na kapky GYNEX , které s nimi mate zkušenosti 🙏🏼 Snažíme se s manželem o 2 miminko “už” 7 měsíců a stále nic..🙈🤷🏻‍♀️Vím ,ze to ještě nic neznamená a jsou na tom jiný páry hůř ,ale už mě to malinko znervózňuje 😔 Náš první syn se povedl na první dobrou a touha po druhým miminku je čím dal větší..❤️Už jsme vyzkoušeli gel gynella, brala jsem 3 měsíce Famibion 1, ovulacni testy jsem už přestala dělat ,MS mám naštěstí pravidelnou 27-28 cyklus,BT taky neměřím protože je to ještě více na hlavu,ale já už své tělo znám 😊 Jedine co pravidelně piju je čaj od Ludmily Mojžíšove díky tomu mam krasny pravidelný cyklus a teď první týden beru kapky GYNEX 2x denně 5 kapek , které mi doporučila doktorka ..Mám to proti PMS ,na které bohužel trpím a je to i prý dobry na plodnost 🙏🏼🙏🏼 Kéž by..Tohle je moje poslední věc co beru na podporu jinak dej se vůle bozi 😊🤭✊🏻Děkuji za odpovědi a přeji hodně zdraví v tomhle těžkým období ❤️

dzalli
18. bře 2020

ahoj, ja gynex uzivala dlooouho (a i ostatni kapky od firmy Energy) a nevim tedy, kdo ti doporucil davkovani, ale plna davka je 3x denne 7 kapek (vzdy alespon 21x protrepat). Uzivaji se tri tydny a pak je nutne udelat tyden pauzu. Mam s nimi dobrou zkusenost pro upraveni cyklu. Take skvele pomaha proti cystam. Ted se take snazime o druhe mimi (prvni ani nevime, jak se povedlo🙂 a stejne jako u tebe - stale nic a nic. I kdyz cyklus je uz pravidelny. No, nevim, zda jsem ti nejak pomohla🙂

18. bře 2020

@dzalli dekuju za odpověď 😊 Kapky mi doporučila doktorka a já si naordinovala zatím 2x denně 5 kapek jinak vím ze max je 3x denně 7 kapek 🤪 Tak dej se vůle bozi 🤷🏻‍♀️ Teď je manžel doma kvůli tomu co se deje tak máme i více času na 👉🏼👌🏼 😂 Tak uvidíme ,,

marketf
18. bře 2020

Nám se podařilo otěhotnět když jsem dobrala první cyklus Gynexu, předtím 3 měsíce beznaděj. Zda to byla náhoda nebo ne, nevím, ale já mu věřila ✌️😊

@marketf super 😊😍 ... Já tomu právě taky věřím 🙏🏼 Tak snad

vaseli16
18. bře 2020

Ja otehotnela hned po prvnim cyklu brani Gynexu ☺️ predtim 4mesice nic.

elviraa
18. bře 2020

@simonabogy otěhotněla jsem hned první měsíc s gynexem + jsem mela jeste jedny bylinky 😊 ani jsem nedokoncila tritydenni kuru 😁 drzim palce 🍀 🍀 🍀

18. bře 2020

@elviraa děkuji moc 🌹😊 to se hezky čte ..Tak snad ten Gynex bude tak zázračný 🙏🏼

elviraa
18. bře 2020

@simonabogy kombinovala jsem s Energy Maytenus Ilicifolia.. A treti tyden mi bylo po vsem soufl, telo si reklo samo stop... Ale pochopila jsem to pak zpetne az diky pozitivnimu tehu testu 😁

loylii
18. bře 2020

@simonabogy aby Femibion zabral, musí se brát rozhodne vic jak 3 mesice. To teprv začíná ucinkovat. Pak se v něm pokračuje v těhotenství. Gynex jsem brala 7 měsíců a nic. U mě zabrala kombinace Femibion - kontryhel caj - vit E obden - Wobenzym.

lenickamimi
19. bře 2020

@loylii ja právě taky už 2 měsíc užívám femibion 1 a piju kontryhel jen do ovulace ta mi byla potvrzena od doktorky z ultrazvuku že folikuly krásně rostou a ovulace by měla být mezi 17 až 19 března a taky jsem měla 14. 3 ovu test pozitivní tak nějaká ta naděje tady je

maikiepoint
19. bře 2020

Mně pomohl dvakrát, teď podruhé jsem k němu brala i Fertipronu... A gynex jsem brala 3x denně 5 kapek půl hodiny po jídle 🙂

lachtanice86
19. bře 2020

Mne rozhodil cyklus, zhoršil pms a ms a nasledne jsem zjistila že ho užívat nesmím. Protože mi zhoršuje endometriozu. Otěhotněla jsem v prvnim měsíci kdy jsem ho nebrala

19. bře 2020

Děkuji holky za odpovědi 🌹😊 Budu ho brát teď ty 3 týdny co je ta kůra a uvidí se ... 👍 Do toho piju ještě ten čaj Ludmily Mojžíšove a staci 🤪 A už to nechám na přírodě ..Chtěla jsem tomu trochu pomoc a pro svůj dobry pocit něco brát ale to nejde pořad takže tak 😊 Jak už jsem psala syn se povedl na první pokus tak proto asi sem teď taková 🤷🏻‍♀️🙈 Člověk se snaží na to nemyslet, ale v hlouby duše to tam proste pořad je a srotuje to v ty hlavě ...Ještě jednou děkuji

lotosek
21. bře 2020

Někde jsem četla, že ty bylinkové čaje už by se ke Gynexu neměly pít, moc bylinek najednou a účinky se můžou třískat. Gynex a vitamíny, listovka ano, to se prý vzájemně podporuje.

21. bře 2020

@lotosek Noo to jsem si taky pravé říkala 🤷🏻‍♀️🙈🙈 Děkuji za info 😊Dnes jsem zrovna dopila poslední čajík a dam pauzu 👍

lucizaji
23. bře 2020

Uplne mam dejavu 😂..dcerka doslova na 1.dobrou a o druhe se snazime uz 7 měsíců 🙈🤷‍♂️.. Jak pises, pro nekoho je to minimalni doba snažení, ale po zkusenosti s dcerkou a otehotnenim raz dva me 7 měsíců uz solidne znervoznuje.. A uz jsem zacala byt trochu deprimovana 🙈.. Taky jsem zacala s gynexem, aktualne jedu 4.den, zacala jsem tedy pozdeji (od 9DC), vzhledem k aktualni situace se dodavka zpozdila, ale rekla jsem si, ze nebudu cekat na 1dc a dam si ho hned.. No uvidim, jak zapusobi, i kdyby to melo pusobit alespon na pms a delku ms, bude to pro me dobrej znak.. Samozrejme, muj sen je, aby mi hlavne pomohl k tomu dalsimu prckovi, ale uvidime 🙏. Tak drzim pesti nam obema 💗.

24. bře 2020

@lucizaji děkuji moc ❤️❤️ Úplně mi beres slova jinak bych to nenapsala a jsme na tom úplně stejně ..Já je beru tedy už druhy týden a uvidíme 🤷🏻‍♀️🙏🏼😊 Hodně štěstí 🍀

lucbednar
16. črc 2020

Ahoj holky, tak jak Vám Gynex pomohl? Já jsem 16.6. samovolne potratila v 10+3 (plod se od 8+2) nevyvijel. Otěhotněla jsem cca po 4 měsících, co jsme tomu nechali volný průběh.. Teď, přesně po 4 týdnech od SP jsem dostala MS, 2DC jsem začala kapat, tak jsem na to zvědavá... Jak je to první MS po potratu, tak je teda silná jak 🐷 kapu 3x6 buď půl h pred jídlem nebo h po jídle. Během toho kratkyho tehu jsem brala Mamavit, dvě balení a teď jsem najela na Femibion.

janina261
22. črc 2020

Ahoj, užívám gynex 3 měsíce a zkracuje se mi cyklus...už o 5 dní. Máte někdo podobnou zkušenost?

nelamen
12. črc 2022

Mně pomohl🙂 po potratu se 4 měsíce nedařilo a hned první měsíc užívání se zadařilo. Doporučuju!

nijij
12. črc 2022

Gynex mi akorát rozhodil cyklus nic jiného. Nejvíce mi srovnal kontrxhel ( ale kapsle, jsem líná pít čaj, pak Drmek forte od adiel) po srovnání jsem brala maca a teď jsem 40tt . Takže asi tak

jarunkaxyz1
12. črc 2022

Na Gynex nedám dopustit. Pomohl mi po měsíci - dvou užívání k oběma dětem a dodnes mě úspěšně zbavuje cyst a několikrát mě zachránil před operací.