Kapky Gynex nebo Jeřáb ptačí?

snazimese
5. zář 2018

Ahoj. Dnes jsem 7DC a od 1DC jsem večer nasadila Gynex. Teď jsem ale četla, že kapky nebo tinktura Jeřábu ptačího má skoro stejné složení a snad i účinek, jen je daleko levnější než Gynex. Takže bych se ráda zeptala, co je teda podle Vás lepší? Děkuji za každý názor a zkušenost 🙂

misak48
5. zář 2018

@snazimese asi záleží na tom, na co ho potřebuješ. S gynexem osobní zkušenost nemám, ale jeřáb jsem nasadila, když jsem potřebovala po revizi urovnat a zkrátit cyklus a zabral parádně. Nasadila jsem ho po cyklu 41 dní, další měl už jen 30 a v dalším cyklu jsme se začali znovu snažit a otěhotněla jsem. Ale podle ovulace by měl zase cca kolem těch 30 dní.

snazimese
autor
5. zář 2018

@misak48 Ahoj. Já to začala brát hlavně kvůli podpoře ovulace, ale i kvůli bolestem při MS, jinak cykly mám pravidelné. Spíš mi jde o to, že jestli má Jeřáb ptačí velice podobné složení a účinky jako Gynex, vyšel by mě daleko levněji..

misak48
5. zář 2018

@snazimese tak na bolest při MS mi nejlépe pomohl kontryhelovy čaj 🙂 ale zas někdo si na něj stěžuje, že může potlačit ovulaci. Asi je to individuální. Já ho pila po revizi delší dobu kvůli sliznici a kdyz jsem pak viděla, jak moc mi pomohl právě na MS bolesti, tak pak během každé MS dvakrát denně a ovulaci jsem měla v pohodě. Ale s porovnáním gynexu a jeřábu bohužel teda nepomůžu. Jen ještě pro představu dodám, že jedna ta lahvička jerabu, která je kolem 60 Kč mi vystačila vždy zhruba na jeden cyklus

snazimese
autor
5. zář 2018

@misak48 Já pila kontryhel vloni na srovnání cyklu. 🙂 Cykly se mi krásně srovnaly po pouhém jednom měsíci užívání a víc jsem pak nic neřešila. Až teď, když jsme se začali "více snažit", tak chci nějak podpořit právě ovulaci a podobně 🙂 Jedna lahvička Gynexu vystačí právě taky na jeden cyklus (tři týdny užívání a týden pauza), ale Gynex mě vyšel na skoro 500 korun.. :-/

rendlik86
11. zář 2018

@snazimese ahoj, můžu doporučit Gynex. Možná je to jenom náhoda, ale 2 roky po samovolnem potratu jsme se snažili a pořád nic a v měsíci, kdy jsem začala brát Gynex to klaplo 😊objednala jsem si to přes internet a malá lahvicka vysla asi na 360 Kč, což není tak hrozný....

snazimese
autor
11. zář 2018

@rendlik86 ahoj 🙂 ja prave beru prvni cyklus Gynex, ale cetla jsem o tom Jerabu, tak me zajimalo, jestli je v nich nejaky rozdil 🙂

natlinka27
15. zář 2018

Také sem koupila gynex nasadila dnes jsem tedy dnes 2dc a objednala jsem ho do benu lékárny a stal nějak okolo 360,- a pořídila conceive gel snad pomůže a chlapovi macu a zinek 😁

rebe
15. zář 2018

Já začala s přírodní cestou, protože se nám od srpna do ledna nepodařilo trefit ovulaci, cyklus jsem měla od 31 do 52 dnů. Koupila jsem tříměsíční kůru tinktury z drmku, po dvou týdnech užívání dokonale pozitivní ovulační test a o dva týdny později stejně výrazný těhotenský. A za měsíc mám termín porodu 🙂

snazimese
autor
15. zář 2018

Ja jsem dnes 17 DC, od 1DC beru ren Gynex. Merim i BT, ale nejak z grafu nejde poznat ovulace. Tak bud spatne merim nebo uz nevim.. :( takze je to stale bud a nebo..

saminomimino
15. zář 2018

oboje super,ted jsme měla po revizi měsíc gynex a vypadá to že hned první cyklus zabral a jsem v tom

natlinka27
15. zář 2018

@snazimese a muž tvůj něco bere taky na podporu nebo zkuste ten gel conceive slyšela sem na něj samou chválu

natlinka27
15. zář 2018

@saminomimino jeee tak to je super tak držím pěsticky ať je vše v pořádku. Doufám že u nás také zabere

snazimese
autor
15. zář 2018

@saminomimino ja ho beru ted taky prvni cyklus, za 4 dny vysazuju, tak uvidim 🙂
@natlinka27 nn nebere. Rekla jsem si, ze zatim zkusim ja ten Gynex a kdyby nic, tak pak poridim i jemu neco. Pres doktory bych to zacala resit az na jare, pokud se do te doby nepovede. Ale verim tomu, ze se dobte doby dockame 🙂

natlinka27
15. zář 2018

@snazimese určitě se dočkáte 🙂 já teď koupila přítelovi macu docela si ji chválí ale v tobolkach jinak by mě ji nevypil

saminomimino
16. zář 2018

@natlinka27 moc díky a držím pěsti též!