Jeřáb ptačí. Komu pomohl?

27. lis 2022

Ahoj holky
Je tu někdo kdo kapal tinkturu z Jeřábu a pomohl ?
Já k tomu piju i čaj G. Plus ještě Déčko a listovku.
Tak jsem zvědavá.
Dřív mi hodně pomohl na měsíčky kontryhel a další bylinky od bylinkarky takže tomu docela věřím🙂
Je tu někdo kdo má s tím Jeřábem zkušenosti? 🙂
Děkuji za odpovědi holky 🤗

jako_mala_holka
27. lis 2022

Mně žádné bylinky nepomohly, ani na úpravu cyklu, ani na ovulaci, ani na otěhotnění... Jeřáb jsem taky zkoušela a nic... Pomohl mi až Nosifol, teď napodruhé jsem otěhotněla hned bez ničeho

levandule_k
27. lis 2022

Strašně záleží, co máš za problém, podle toho se volí konkrétní bylinka, úplně bych si nic nenasazovala metodou pokus omyl jenom protože, jsou s tím obecně dobré zkušenosti, a to jsem velký zastánce bylinek. Pokud se snažíte delší dobu, nech se vyšetřit u doktora a manžel také a dle toho vol bylinnou léčbu.

autor
27. lis 2022

@jako_mala_holka no vidíš a me pomohly bylinky ale nosifol forte duo za dva roky ne :D

autor
27. lis 2022

@levandule_k děkuji za odpověď, snažíme se 9let .Vše konzultuji s lékaři čaj mám doporučený od zdravotní sestřičky je skvělý prý i při IVF 🙂
Těhotná jsem několikrát byla ,problém žádný nemáme. Máme za sebou úplně všechny testy co dělají.
Na klinice jsme již rok a půl a čeká nás v lednu první IVF 🙂
V životě bych si nenasadila nic bez zeptani ať už lékaře, v lékárně . Když jsem se ptala i na bylinky řekli že můžu. S léky co beru to prý nemá vadit jediné co nemůžu je grep a bylinka na kterou si teď samozřejmě nevzpomenu 😄 takže si myslím že nezodpovědné nejsem.Akorat mě zajímalo kdo to taky bere a pomohl 🙂

jako_mala_holka
27. lis 2022

Tak je vidět, že u každého je to jinak 🙂 hlavně ať ti něco zabere 🍀

autor
27. lis 2022

@jako_mala_holka přesně 😄 děkuji🙂 kéž by už 🙂

autor
27. lis 2022

@levandule_k jo P.S. právě jsem vždy otěhotněla když mi podporovali ovulaci lekama, tak jsem teď chtěla místo léků před IVF ovulaci právě podpořit čajem a tím jeřábem, je to poslední "zkouška" před IVF právě🙂 🙂

evculinda
27. lis 2022

Mně na srovnání cyklu pomohly kapky Jeřabina, mám PCOS

autor
27. lis 2022

@evculinda děkuji za odpověď🙂

evculinda
27. lis 2022

konkrétně JEŘABINA (D5) KAPKY 30 ML od pana Jukla

autor
27. lis 2022

@evculinda dekuju moc 🙂

levandule_k
28. lis 2022

Tak to jo, některé jsou schopné si zkoušet na podporu těhotenství nějaké bylinky, ale třeba nemají vůbec ten problém, na který se daná bylinka používá. Pro mě ani někteří lékaři a lékárníci nejsou úplnou autoritou, co se týká bylin, protože někteří lékaři jim nejsou nakloněni a neznají jejich účinky.

Já hodně vycházím z účinky ze stránky bylinkyprovsechny.cz, kterou vede lékař, který se zajímá o bylinky a má je dobře nastudované. Je tam i poradna, tak bych možná položila dotaz tam.

Jeřáb se používá při léčbě neplodnosti a nepravidelné menstruaci, takže za mě ok, akorát není tak proflálklý jako kontryhel nebo drmek. https://www.bylinkyprovsechny.cz/byliny-kere-st...

bublee
28. lis 2022

Taky jsem brala jeřáb ptačí v kapkách a další měsíc přišla ovulace poprvé po roce snažení. Mám také PCOS. A dokonce sem při své první ovulaci otěhotněla. 🙏 Držím pěsti 🍀

autor
28. lis 2022

@levandule_k super mrknu na to dekuju 🙂 No ja vím, někteří doktoři jen kroutí hlavou.
No já jen potřebuji podpořit ovulaci nic víc.
Jsi moc hodná děkuji🙂

autor
28. lis 2022

@bublee to zní skvěle, děkuji za odpověď🙂

bublee
28. lis 2022

Není za co a držím pěsti ❤️

autor
28. lis 2022

@bublee dekuju 😍