Je tu nějaká gynekoložka nebo někdo, kdo tomu rozumí ?

9. lis 2020

Ahoj, dnes sem byla na gynekologii, snažíme se o miminko a sem domluvená s paní doktorkou, že tam chodím každý měsíc po ovulaci ( i kvůli cystě).
A dnes mi dr. řekla, že tam mám neprasknuté vajíčko a buď to může znamenat těhotenství nebo opožděnou ovulaci.
Ale ovulace už údajně byla dle kalendáře, může to být to těhotenství ? Děkuji
(Měla bych být 13 dpo)

levandule_k
9. lis 2020

Ovulace se může posunout. Kalendář ber orientačně, pokud bys chtěla znát přesnou ovulaci, musela by jsi si měřit bazální teplotu. Co to může být ti řekla doktorka.😉 Nikdo z nás tady nemá super věštecká schopnosti, aby ti řekli, co to je. Pokud by to může být ovulace, tak plán na dnešní večer je jasný ne😉

autor
9. lis 2020

@levandule_k Ja sem se neptala jestli je kalendář přesnej nebo ne ale jestli s tím ma někdo zkušenost a jestli je, tak názor nepotřebuji.

klchudik
9. lis 2020

Tak pokud dobře čtu, tak ses neptala ani na zkušenosti. Ptala jsi se na těhotenství a na tu otázku ti skvěle odpoví těhotenský test a nebo rozbor z krve. Hezký den

autor
9. lis 2020

@klchudik Na krev čekám, to je snad jasný ne ? Ať se vyjadřuje ten, kdo má zkušenost, ne kdo sbírá lajky machrováním.

klchudik
9. lis 2020

Na tvém místě jsem ráda, že vůbec někdo odepíše a vše beru s pokorou, když už píšeš anonymně. Odpověď pro @levandule_k jsi mohla napsat jinak... Mile, hezky a ne arangantne.

atekram42
9. lis 2020

Jasný troll 😀 navíc v době ovulace těžko bude lékař brát krev na zjištění těhotenství.

klchudik
9. lis 2020

@atekram42 tak hlavně ovulace byla podle kalendáře!! 😃 tělo paní je zřejmě stroj 🤔 co když to ale nebude ani tím těhotenstvím? 😱

levandule_k
9. lis 2020

@klchudik Moje odpověď mně nepřišla arogantní. I kdyby jí tady 100 uživatelek napsalo, že dle kalendáře ovulaci už měly, ale že jim dr. na ultrazvuku řekla, že to může být ovulace nebo to může znamenat těhotenství a nakonec všechny byly těhotné už v době utz u dr, tak to přece vůbec neznamená, že je také těhotná anonymní tazatelka.

klchudik
9. lis 2020

@levandule_k nemyslela jsem tvou odpověď, ale odpověď tazatelky vůči tobě, ta arogantní byla 🤨

levandule_k
9. lis 2020

@klchudik Díky, já jsem si to od tebe trochu blbě přečetla 🙂

klchudik
9. lis 2020

@levandule_k to je v pohodě 😆 stane se každýmu 😃

astyna88
9. lis 2020

ježišmarjá, ta tu už jednou psala 😀DD na tu ani nereagujte radši 😀

autor
9. lis 2020

@atekram42 Troll si leda ty, ona si není jistá jestli je to ovulace, tak že ano brala krev.

autor
9. lis 2020

@klchudik Tobě se to říká, když už dítě čekáš.
Já mám zdrv.problémy a ještě tady čtu blbý komentáře bab, které s tím nemají ani zkušenosti.

autor
9. lis 2020

@astyna88 Nepsala, tak nebuď chytrá.

sudylichozrout
9. lis 2020

Ze ti neni trapne tady takhle trojcit. Neco po nas chces, ale drza jsi jak opice. Trochu pokory by to chtelo.
Nebo jen trollis?

klchudik
9. lis 2020

Také mám zdravotní problémy, o miminko jsem se snažila 6 let a nakonec to zkoncilo mimoděložním těhotenstvím a dokorka v nemocnici mi ještě ten plod ukázala a říkala dívejte,jak krásně bije srdíčko...jak mi asi bylo? Myslíš si, že jenom ty jsi na světě jediná hvězda,která má nějaké potíže a problémy?. Teď se to povedlo a jsem za to moc ráda.
Nicméně k tobě, co čekáš, že se tady dozvíš, když každého hned urážíš za jeho odpověď?
Byla jsi u gynekoložky jak jsi psala, tak ta snad ví nejlépe co dělá a pokud nejsi spokojená, tak ji změň! Ale neurážej ženský okolo sebe, ani jedna z nás tady není vědma, ani lékařka... Jak jsi psala na výsledky krve už čekáš a jestli jsi tak strašně nedočkavá, udělej si test, ten ti odpověď dá hned.

astyna88
10. lis 2020

@sudylichozrout

Podle stylu psaní tu už několikrát psala, dovetky "ne? ", tu tak často nevidím. Navíc arogantní a hrubá, kde se tohle lihne (jak říkává můj kámoš 😄)

priefi
10. lis 2020

Pokud jsi 13 dní po ovulaci, tak udělej těhotenský test a budeš mít odpověď hned. Navíc, když už Ti brali krev na HCG, tak výsledky by měly být dneska, nebo zítra.

Podle toho, co říkala dr.to spíš vypadá na posunutou ovulaci. Pokud by to bylo těhu, ovu by byla, jak má, čili v polovině cyklu a Ty bys byla 13 dní po ovu,tak by se jednalo o mimoděložní těhu