Je to vůbec možné ?

natuska3105
9. črc 2024

Ahoj holky, chci se s vámi poradit nebo získat nějaké názory nebo zkušenosti. Řeknu Vám zhruba můj příběh.
Otěhotněla jsem a 3.4 jsem potratila byla jsem v 9 týdnu tt. Po návštěvách gyn jsem měla dostat svou běžnou menstruaci, kterou jsem 11 května dostala bez potíží. Ale pak jsem cítila těhotenské příznaky ale nic jsem si nemyslela protože mě ten potrat zasáhl a neměla jsem v hlavě nic jiného a moc jsem děťátko chtěla. V červenci jsem nedostala svou menstruaci měla jsem zhruba 10 dni zpoždění. Zavolala jsem svému gyn a ten mě poslal na krev( ta vyšla 0 negativní). Ztratila jsem tedy naději a dostala jsem vyvolavacku (trvala 3 dny a spis jsem špinila). Po ni jsem si posedle dělala tt až dodnes. Přiložim vám testy ten poslední je dnešní. Chtěla bych vědět vás názor zda je to možné nebo nesmysl a nebo rozhozene hormony:((. Děkuji

lencaa11
9. črc 2024

@natuska3105 veškeré testy jsou negativní krev byla negativní / těhotenství to není ...může to bejt cokoliv jiného

natuska3105
autor
9. črc 2024

@lencaa11 dobře a napadá Vás něco? Co mi děla duchy?

veronicka89
9. črc 2024

@natuska3105 tohle nejsou dusi ..tohle je prostě test který má v sobě barvivo...a kdyz se mic prohlíží ( po limitu !)může tam být duch

lencaa11
10. črc 2024

@natuska3105 přesně jak se zde píše po limitu může se ukázat barva z testu / ryska

ladyhacek
10. črc 2024

taky mi příjdoou negativní, bohužel. Někdy něco tak moc chceme, že vidíme to co není.
Chce to čas a příjde to.