Je tento ovulační test pozitivní?

amandabell
16. črc 2023

Prosim, jak to je? Kdyz jsou dve stejne silne carky je test pozitivni? Takhle to je cely den? Pritel dnes pracuje do 22h. tak zda ma smysl se pokouset 😂 dekuji za odpoved. Vsem dekuji za rozumne odpovedi.. a krasny den ❤️

lencaa11
16. črc 2023

@amandabell jasně že má smysl ovu se ted chystá určitě teď aspoň 3-4 dny se snažit +-

misha31
16. črc 2023

Ja mela po pozitivnim testu ovu za 2 dny. Takze urcite dnes, zitra, pozitri

amandabell
autor
16. črc 2023

@misha31 no, mne poboliva cely spodek. Jak kdybych mela stahy.. nebo nevim k cemu jinemu to prirovnat 😂

misha31
16. črc 2023

@amandabell jo, pri ovulaci hodne zen pocituje bolesti tam dole, ale stejne...sup na to 🙂

amandabell
autor
16. črc 2023

@misha31 a neprichazi ovu do 36h cca? nebo uz to muze byt den od trvani? Po ovu je dobre si teh. test udelat az 13/14 dpo, ze?

misha31
17. črc 2023

@amandabell do 48hod u vetsiny zen, jednou mi prisla az za 5 dni taky - to jsem mela 3 dny po sobe pozitivni ovu testy. Merila jsem cely rok poctive bazalni teplotu. Tehotensky test po ovu mi vysel hodne pozitivni uz 10 dni, samozrejme jistota v den ocekavane ms

kloky1
17. črc 2023

@lencaa11 aha, já myslela, že když je pozitivní tak jen ten den to je nejlepší

amandabell
autor
17. črc 2023

@misha31 no ja mam prave ms nepravidelnou, tak je to to celkem orisek ji zachytit. Ted merim vicemene pravidelne, ale vcera jsem mela celkem bolesti a dnes jsem merila znovu a opet dve stejne silne carky. Dokonce mozna tmavsi.

misha31
17. črc 2023

@amandabell taky jsem mela strasne cykly. To znamena, ze jeste ovu nebyla, takze snazit se porad 😁

amandabell
autor
17. črc 2023

@misha31 tak to je super asi je tedy behem techto dni vysoka sance, ze ano? 🙂 snazime se jak jen to jde 😁 opravdu doufam, ze uz se to povede. A kdyz tedy jeste nebyla tak teprve do tech par hod prijde? A behem toho, cim vice snahy tim spis.. presne, ja ty cykly mam uplne nesmyslne 😂 jsem rada, ze jsem ji konecne capla 🫣😁

misha31
17. črc 2023

@amandabell drzim pesti, proste ted to chce aspon jeste nasledujici 2 dny "zneuzit" chlapa 🤣