Je šance na pozitivní test?

zdehru
1. bře 2022

Ahoj, dnes jsem cca 13DPO, cykly mívám tich 29 dní před mám vždy lehké špinění. Momentálně ani náznak ms. Dnes mám 31 DC, teplotu jsem si ráno měřila a 37,3 (to mi přijde dost) test je samozřejmě negativní 🙄 co myslíte, může se objevit ještě druhá čárka na testu?

jjasmina
1. bře 2022

@zdehru možné to je, záleží i na druhu testu

zdehru
autor
1. bře 2022

Byl s citilivostí 10

kocila
1. bře 2022

@zdehru pokud víš, že jsi určitě 13DPO, tak šance na pozitivní test je velmi nízká

inssomnia
1. bře 2022

@zdehru mně těhotenský test zaznamená těhotenství až tak v 6tt, dřív ne. Prostě čekej, přijde nebo nepřijde. Celé těhotenství je jen čekání...

jjasmina
1. bře 2022

@zdehru Mě třeba test od Dr Max neukazal nic a Mamatest pozit a oba jsou desítkové

zdehru
autor
1. bře 2022

@jjasmina ktery DPO nic neukazaly?

barosova1
2. bře 2022

Mě ukázal test 14DPO i odpoledne, po roce a půl jsem tomu nemohla uvěřit, tak držím palečky 😊

annoonniimm
3. bře 2022

@zdehru já mám cyklus taky 29 dní a když jsem 13dpo neměla ani ducha tak se to nepovedlo.. vysoká BT může být až do MS mě třeba klesne až v den MS. Ráno jsem měla už nízkou teplotu a do večera MS došla.

makr90
5. bře 2022

Ahoj, potřebuji poradit. 19.2.22 proběhl poslední sex, za cely únor byl cca 8x. Ovulaci nevím (nehlidam ju) jen podle aplikace ale na to se nespoléham. Menstruace bývá 28-30 den. Dnes jsem 34 cyklus a 4 dny spozdeni, ráno testy negativní a bazalni teplota 36,7 je možné těhotenství? Už jsem to vyloučila ale porad je ve ne nějaká naděje. Příznaky krom obcasneho bolení břicha jako před MS ob den. Děkuji za odpovědi