Je možnost otěhotnění?

kikizi
19. únor 2021

Zdrávím všechny měla bych dotaz mám 2 dny po menstruaci a snažíme se o miminko včera jsem měla pohlavní styk a ejakuloval do mě jsem 7 cyklu je nějaká možnost otěhotnění?

nase_mimi
19. únor 2021

Šance je vždy. Někdy menší, někdy větší. A to se tady budeš ptát takhle po každém styku?

leniczka23
19. únor 2021

Záleží kdy máš ovulaci, ale pokud máš pravidelně cykly kolem 28dni a vic je šance na otěhotnění minimální.

jaja01k
19. únor 2021

@kikizi Záleží, jak máš dlouhé cykly a hlavně kdy máš ovulaci. Obecně je šance takhle na začátku cyklu hodně malá (mně to třeba s cyklem 28 dní a ovulací 14. den vychází jako neplodný den a za 5 let, co na to spoléhám, z toho “nehoda” nebyla).

loylii
19. únor 2021

Není. Zkuste to mezi 10-20 dnem cyklu. A hlavně se neptej tady. Řekni to doma🤓

madamas
19. únor 2021

Není velká šance, pokud nemáš extra krátké cykly. Ale předpokládám že máte styk i jindy než po menstruaci, tak proč se upínáš zrovna na tenhle?

amazonkajanik
19. únor 2021

@kikizi největší pravděpodobnost je trtkat každý den a ne se upinat na jeden styk dva dny po ms, to bývají ještě neplodné dny...

misu8
19. únor 2021

@nase_mimi přesně tohle mě taky napadlo. Někdy už začínám mít pocit, že dost lidí je absolutně nesamostatných. Aby se člověk mohl dobře postarat a vychovat dítě, musí se nejprve umět postarat sám o sebe a být schopen samostatně řešit i složitější problémy, než něco, na co mi dokáže během 5 minut odpovědět google 🙄. Docela by mě zajímalo, jak takoví lidé fungují v reálném životě.

nase_mimi
19. únor 2021

@misu8 po sledovani vymeny manzelek jsem uz davno ztratila iluze😂

amazonkajanik
19. únor 2021

@nase_mimi nesleduji,stačí mi číst články a nestačím se divit 🤦 to,že ženská raději chodí do práce a starost o dítě nechá druhým, to mě tolik nepřekvapuje (teda až na ten chlív doma),ale víc mě dostala ta,co měla toho popeláře,co lil snad víc, jak sovětský voják ...

barca3193
19. únor 2021

chtěla bych se zeptat, moc se v tom neorientuji ale ta zkratka DPO nebo jak to je podle čeho se to počítá? Moc děkuji!

ema90
19. únor 2021

@kikizi Ve vasem vlastnim zajmu doufam, ze ne, ze tehotna nejste.

@barca3193 DPO- den po ovulaci.
Logicky teda napriklad 10DPO je Deset dni po ovulaci.

barca3193
19. únor 2021

skvělé moc děkuji, ale pokud tedy nevím kdy mám ovulaci tak to nespočitám :D

amazonkajanik
19. únor 2021

@barca3193 některé ovulaci na sobě poznají, některé ji hlídají pomocí testů a měřením bazalni teploty a některé musí docházet k mudr,aby ji "vyhledal"
Záleží to i na pravidelnosti cyklu...

janousek26
20. únor 2021

@kikizi ahoj, já jsem otěhotněla přesně po menstruaci takže možné to je 😉 držím palce

kikizi
autor
22. únor 2021

@loylii chtěla jsem se zeptat dneska mám 11 cyklus je možnost otěhotnět

ema90
22. únor 2021

@kikizi Uz vam tu bylo zodpovezeno, ze zalezi na tom, kdy mate ovulaci.

kikizi
autor
22. únor 2021

@ema90 bazální teplotu mám 37,0

misu8
22. únor 2021

Ach jo. Tak jako pro blbý, stačilo zadat do Googlu ženský cyklus a vyjede hromada odkazů, např. na wikipedii, stačí přečíst fáze cyklu a odstavec Plodné dny: https://cs.wikipedia.org/wiki/Menstruační_cyklus
Tady nikdo neví, jakou máš bazální teplotu před ovulací a jakou po ovulaci. Ani nevíme, kdy probíhá ovulace zrovna u tebe. K tomu slouží ovulační testy a teploměr. Obecně platí sex obden cca 5 dní před ovulací a 2 dny po ovulaci. Pak už je šance otěhotnět minimální. Ale na to se také dá snadno dohledat na internetu.

mimi1004
22. únor 2021

@kikizi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ema90
22. únor 2021

@kikizi No a co, ze mate bazalni teplotu 37? 🤷🏼‍♀️😀
Prosimvas, neco si o bazalni teplote a o plodnych dnech prectete. Vase dotazy nejsou hodne zeny, ktera hodla vychovavat dite 🙈.

kikizi
autor
23. únor 2021

@janousek26 děkuju

madamas
23. únor 2021

Budete se ptát po každém styku jestli je možnost otěhotnět? Pokud se snažíte krátce tak prostě mějte nechráněný pohl.styk dle vlastních potřeb a čekejte. Může to trvat měsíc, dva, šest, rok..pokud nemáte styk pravidelně tak je potřeba zjistit ovulaci, nejlépe utz u lékaře. Pokud máte styk jednou za 2-3 dny tak ovulaci ,,hledat" nemusíte.

marketanova
23. únor 2021

Dobrý večer, je tu některá žena co má problémy s neplodností? Mám PCOS a nevím si rady, nemám ovulaci. Musíme s přítelem na kliniku, tam je možnost dárcovství vajíček, máte zkušenosti některá?

ema90
23. únor 2021

@marketanova Vyhledejte si v lupe dotazy na pcos, je tu hodne diskuzi na tohle tema.
A nevim tedy jak moc vazne to je, ale ihned darcovstvi vajicek?
Kazdopadne do centra reprodukcni asistence se urcite objednejte.

kikizi
autor
25. únor 2021

@madamas Chtěla bych se zeptat snažíme se o miminko a před 2 dněma jsme měli s přítelem styk a dnes mi bolí celý den v podbříšku nevíte co by to mohlo být ? Já vím ze je ještě brzy

mimi1004
25. únor 2021

@kikizi Zaražené prdy.

leniczka23
25. únor 2021

@kikizi je úplně zbytečný že založit anonymní diskuzi když se na tu samou otázku zeptáš tady🤦

misu8
25. únor 2021

Jéžiš, takže opravdu se budeš ptát po každém sexu, jestli jsi těhotná? To jsem zvědavá, jak s tímto přístupem chceš vychovávat dítě. Obvykle jsem hodně tolerantní, ale tohle už je demence, fakt. Takže, co by tak mohla být bolest v podbřišku? Ovulace, PMS, průjem, zaražený prdy, slepé střevo a milion dalších věcí. Ale vzhledem k tomu, že 19.2. jsi byla 2 dny po MS, tak asi ta ovulace. Už jsem ti nahoře posílala odkaz na wikipedii o tom, jak funguje ženský cyklus, stačilo si to přečíst.

kikizi
autor
1. bře 2021

@misu8 myslíte že je tam ?

ema90
1. bře 2021

@kikizi Ne a misto snazeni se o dite si zajdete k psychologovi.