Je možné, že ovulka už proběhla? 🙂

bonbonek87
25. led 2024

Ahojky, chtěla bych se zeptat, měřím si chvilku bazalni teplotu a úplně se nevyznám v grafu..myslíte si,že už proběhla ovulace? Tam kde mám největší skok tak tam jsem byla nemocná ten den, tak si myslím,že to je z toho důvodu. Moc děkuji za odpověď

reeeza
25. led 2024

Tak ja se dovolim pripojit, treba mi nekdo taky odpovi...Stoupaji mi teploty, ale ne skokem, spis pozvolna...

Co myslite? Byla ovulace 17DC nebo 18DC? A byla vubec, kdyz BT stoupa tak pomalinku?? Nemuze to byt teplymi ponozkami, ktere jsem zacala na noc nosit?😂

Sex jsme meli v noci ze 17 na 18 DC. Ovu test nesilnejsi carka 17DC.

Dekuji 🙂

reeeza
25. led 2024

@bonbonek87 a co toho 18-19? Mela jsi priznaky?

bonbonek87
autor
25. led 2024

@reeeza ano a také jsem citila dole pořád mokro a ovu hlen jsem měla taky, průhledný, tahnul se a vodnaty, nevím jak to popsat tak se omlouvám. Toto měření delam poprvé tak si právě nejsem jistá.. myslíš že to mohlo být toho 18. 19?

reeeza
25. led 2024

@bonbonek87 mě se zdá že poslední den nízkých teplot by měla být ovu? Nebo den poté...To by chtělo někoho zkušenějšího aby poradil 🙂 Do teď jsem měřila hlavně kvůli ověření že ovu vůbec probíhá, ne kvůli přesnému dni ovu, takže taky moc nevím..

julie290
25. led 2024

@reeeza ovulácia bola 24-48 hod po pozitívnom teste čiže pravdepodobne na 18-19 dc

bonbonek87
autor
25. led 2024

@reeeza ja to mám, že stejného důvodu jako ty, jestli vůbec mám ovulaci, snažíme se o mimi a nikdy jsem to neřešila a obcas me ms vynechala a tak mě doktorka rekla ze mam merit teplotu, ale vysvětleno me to bylo,že to má rapidně stoupnout a to jsem si tady nebyla jistá.. jsem čekala 37 teplotu a tak..

bonbonek87
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
bonbonek87
autor
25. led 2024

@julie290 a ja myslíš taky 18. 19?

julie290
25. led 2024

@bonbonek87 u teba žiak netuším. Ale myslím, že skôr. Teplota ti vystúpila vysoko na 15 DC ale keď píšeš že si bola chorá tak ťažko povedať. Ja som vždy robila ovulačne testy. Meranie bazalnej teploty vie ovplyvniť veľa veci a nie vždy to je presne

bonbonek87
autor
25. led 2024

Tak uvidime, ovulacni testy jsem koupila pozdě priznaky jsem mela od 18 a 19 a tedka už nic, a ten den co me tak vyskočila teplota jsem skoro celou noc nespala a měla jsem střevní virozu takže nevím ale myslím že to to ovlivnilo

safulik
25. led 2024

@bonbonek87 ahoj, mě se třeba skokově teplota nezvedá. Mám ji také pozvolnou. A otěhotněla jsem (bohužel ne se zdárným koncem). 🙂

julie290
25. led 2024

@bonbonek87 keď pozerám na graf tak ak nerátam 15 DC tak na ovuláciu to vyzerá na 19 dc.

bonbonek87
autor
25. led 2024

@safulik to mě mrzí 😞 tak přeji aby se to zadařilo co nejdříve a s dobrým koncem 🙂

bonbonek87
autor
25. led 2024

@julie290 děkuji, a tedka by měla zůstat a neklesat? Stim že kdyby klesla třeba na 36,5 bude to špatně?

julie290
26. led 2024

@bonbonek87 áno tak by to malo byť. Jediné vraj môže byť implantačný pokles. Ale inak by sa teplota mala držať vyššie 🙂

bonbonek87
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
bonbonek87
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
bonbonek87
autor
30. led 2024

@safulik a myslíš že u mě teda proběhla?

safulik
30. led 2024

@bonbonek87 já se neodvážím ríct, řekla bych že ano. Zkus si stáhnout aplikaci fertility friend. A zadej do ní tady ty tvoje teploty + čas kdy se měříš (má být každý denstejný hned po probuzení). Když tam právě ovulace je aplikace ti tam udělá křížek. Přikládám můj vítězný graf i když to nedopadlo 🙂

bonbonek87
autor
30. led 2024

@safulik tu jsem zkoušela ale nešlo mě to, asi blbá anj😀 teplota roste každým dnem tak snad tam byla 😀🙃

safulik
30. led 2024

@bonbonek87 Ajo 😃 jako roste tak uvidíš ☺️

bonbonek87
autor
30. led 2024

@safulik mimi chceme ale nejdůležitější je vedet zda ovu probíhá vůbec.. tak snad tam byla 😇

suzanna123
30. led 2024

@reeeza co to máš za testy? Mně moje začnou tak 3 dny před ukazovat duchy, den před viditelnou a v den ovulace fakt jasnou - ty tvoje mi přijdou jak věštit z koule...

bonbonek87
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
safulik
30. led 2024

@bonbonek87 podle mě to vyznačil dobře

bonbonek87
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
bonbonek87
autor
30. led 2024

@safulik ten graf je špatně, nevím jak je to možný ale celý se to sesunulo. Třeba 37,34 jsem mela 16dc v grafu to je jiný 😂a nevím jak je mozny že tam je i teplota 8dc tu jsem ani nezadala.. takze jsem tatar s udelala jsem to nějak celý blbe a nechápu jak🙉🙈