Je možné, že ovu už proběhla?

kristyna2002
28. pro 2020

Ahoj holky poslední ms sem mela od 17. 12.2020
Do 22.12.2020
Mam pravidelnou ms na čas
Má délka ciklu je 28 dní
Ms 6 dní
Momentálně mám 12 den ciklu a 17 dní do další ms
Je možné že ovu už proběhla? Nebo teprv dorazí přikládám foto
Děkuji za odpověďi

ema90
28. pro 2020

@kristyna2002 Z testu neni zadny pozitivni, takze ovulace asi teprve prijde.
Ze by uz probehla, to by byla velmi brzo po ms.

lachtanice86
28. pro 2020

@kristyna2002 ne, v návodu je psáno jak má vypadat pozitivní ovulační test, to tenhle neni ani jeden.

kristyna2002
autor
28. pro 2020

@ema90 taky si myslím ze teprv přijde
Nevím kdy mám ovu tak srm se chtěla jen zeptat na radu kdo tomu lépe rozumí než já dekuji za odpověď

kristyna2002
autor
28. pro 2020

@lachtanice86 ja vím ze není pozitivní jen sem potrebovala radu jestly ovu teprv přijde nebo uz byla 😉

j_denisa98
28. pro 2020

@kristyna2002 Ahoj, pokud si nejsi jistá zda je test doopravdy pozitivní kup si v lékárně digitální ovulační test od Clearblue. 👍🏻

kristyna2002
autor
28. pro 2020

@j_denisa98 děkuji

ema90
28. pro 2020

@j_denisa98 To urcite neni nutny, dyt tady je jasne videt, ze neni pozitivni zadny, na co utracet za clearblue.

@kristyna2002 Pokud vubec netusis, kdy ovulaci mas, tak doporucuji aspon 2-3 cykly testovat, tak jako testujes doted. Abys to vychytala 🙂

j_denisa98
28. pro 2020

@ema90 Ano tady není pozitivní ani jeden, ale obě čárky musí být stejně výrazné a já sama měla problém někdy poznat zda už ovulace je či není. Proto já osobně doporučuji digitální, je to jednoduší a 100% víš na čem jsi. 😊

fifinka2020
29. pro 2020

Pujdu proti proudu: Ano, jedost mozne, ze uz probehla.🙂
Ovulacni testy pouzivam uz dlouho, tak mamzkusenost, ze zalezi na znacce a na spousta jinych faktorech... u nekterych znacek druhou carku mam maximalne jakoty (a je to maximum, pak uz slabne), u jinych znacek mam zase druhou carku "pozitivni" i v dobe, kdy ovu urcite nebyla... Je todost individualni, roli hraje, kdy meris (nekdy tu nejvyssi koncentraci muzes prosvihnout). Idealni je sledovat vic veci (pokud nemeris bt, tak treba hlen, bolesti...), ty pak muzou tvpu domnenku podporit nebo vyvratit.

fafetka
29. pro 2020

jestli máš 17dní do další ms tak pravděpodobně ještě neproběhla ale už bude "za dveřmi". Mně ovulační testy vyskočí z ničeho na úplně pozitivní během jednoho dne. Takže bych testovala dál. Ona luteální fáze(tj od ovulace do ms) by neměla být delší než 16dní a kratší než 10 takže podle mně prostě ovu ještě nebyla. Hodně štěstí!

evik842
29. pro 2020

Ahoj holky. Myslíte že ovulka už proběhla měřím teprve krátce a testem jsem si to nepojistila.

jaja01k
29. pro 2020

@evik842 Uvidíš podle teploty v dalších dnech, ale vypadá to, že nejspíš proběhla.

evik842
29. pro 2020

@jaja01k Díky. Snažíme me se o mimi, tak snad tam nějaká šance bude, jenom ty teploty mi připadají nízké

kristyna2002
autor
30. pro 2020

Tak co holky myslíte? Mám testovat dál zítra?
Přijde mi o hodně silnější, 😍

ema90
30. pro 2020

@kristyna2002 Testujte dokud nebude carka stejne silna jako kontrolni.

kristyna2002
autor
2. led 2021

Tak co holky první dělaný včera v 6
3hodini bez pití
Ten druhý dnes taky 3hodiny bez pití
Testy jsou už zaschlý

freyana1
8. led 2021

Ono taky záleží, jak rychlý "nájezd" hormonu kdo má. Při doporučeným testování jednou denně se dá ten moment stejný čárky dost snadno prošvihnout. Já ji vychytala málokdy, i když teplota mi ovulaci vždycky potvrdila (+ většinou i hlen, bolesti a špinění). A když už jsem vychytala čárku, většinou ovulace byla ten samý den, i když v návodu psali, že přijde za 24-48 hodin. Ptala jsem se na to doktora a celkem se mi vysmál, že čárka vůbec nemusí bejt stejná, že stačí nějaká. Do tý doby jsem si o něm myslela, že je fakt kapacita. Ale je fakt, že mi pak taky na konzultaci za pětistovku řekl, ať příště donesu výsledky spermiogramu, já se zeptala na žádanku a on mi doporučil domácí test z lékárny, že je na 99 % spolehlivej. Poté jsem ho vyměnila a bylo to dobrý rozhodnutí.