Je možná ovulace?

jana_001
5. led 2023

holky, v sobotu jsem měla sex po dlouhé době avšak chráněn i kondomem, protože jsem při antikoncepci užívala asi 4 dny paralen a nejsem si jistá, zda mohl snížit účinnost antikoncepce. Dnes jsem zpozorovala ovulační hlen. Je možné, že mám ovulaci? Přijde mi vůbec krvácení z vysazení, mám-li teď ovulaci? Pokud by krvácení v neděli nepřišlo, případně by nepřišlo vůbec tak jak postupovat? Moje otázka hlavně zní, jestli je vůbec možné aby toto byla ovulace.

lencaa11
5. led 2023

Je možné že prášky mohli rozhodit a Ms muze přijetí jinak pro svůj klid můžete udělat TT když Ms nedorazi

jana_001
autor
5. led 2023

@lencaa11 děkuji i když test mi tehdy ještě nic neukáže jelikož to bude týden od styku 😕. Zajímá mě také zda vůbec má Paralen vliv na účinnost antikoncepce. Dočetla jsem se že ne ovšem nevím.

lencaa11
5. led 2023

@jana_001 většinou ATB ano paralen by neměl a když jste měla kondom tak si myslím že to bude ok...

jana_001
autor
8. led 2023

@lencaa11 Zkusila jsem test. Dnes je to 8 dní od styku. Následně mi přišlo i silnější špinění a vůbec nevím co si o tom myslet jelikož na testu něco vidím

lencaa11
8. led 2023

@jana_001 test je negativní špinění může někdy bejt od hormonů počkala bych do další Ms