Je ještě naděje?

25. únor 2024

Já dneska 10dpo a 4 dny do MS a test negativní 😞 Všude čtu, že holky mají aspoň náznak druhé čárky a já úplné bílo 🙃 Je někdo Komu se ukázal duch až později? ☘️

lencaa11
25. únor 2024

Test se může ukázat ,14 dní od zpoždění ne vždy se ukáže // před Ms záleží na ovulaci atd...

jaja01k
25. únor 2024

Takhle brzy nemusí negativní test nic znamenat. Zkus další za pár dní, držím palce 🙂

reeeza
25. únor 2024

Ano je naděje 😊
Ta umírá až 1 DC 😉

lenickakl
25. únor 2024

No a ja treba mela naznak carky az tri dny po vynechani. Je blbost testovat pred menses a hrotit to.

krisstina93
25. únor 2024

Počkej do te ms, dřív testovat nemá smysl.

autor
25. únor 2024

Děkuji za odpovědi 🙂

@lenickakl dokonce 😊 tak vidím, že naději nějakou mám🙂

autor
25. únor 2024

Kupovala jsem obyčejný test z DM..přikládám foto...doporučíte nějaký test který je citlivější? Clearblue? Ten je dost drahý...

lencaa11
25. únor 2024

Úplně stačí tento když bude těhotenství ukáže i tento ...

elesse
25. únor 2024

Potrebujes test, co meri 10 jednotek. Clearblue naopak meri az 25

autor
25. únor 2024

Ok děkuji..zítra musím do lékárny tam mají dr.maxe test je dost citlivý? 🙂

lencaa11
25. únor 2024

Dr max má málo barviva zustala bych u toho co máte teď nebo z Benu ,Rossmann,

autor
26. únor 2024

Bohužel jsem měla k dispozici jen Dr.max...ale přijde mi ,že tam je pidi duch ☘️👀 vidíte taky nebo jenom já? 🤔 ve skutečnosti jde vidět lip...

lencaa11
26. únor 2024

Zatím nic

autor
28. únor 2024

2 dny pred termínem MS a test negativní..tak už tomu moc naději nedávám...

eva.m.
28. únor 2024

Navstiv psychologa, psychiatra, pripadne doktora chocholouska. Testovat niekolko dni pred planovanou menstruaciou je totiz uz choroba. Co budes robit o niekolko rokov ked sa nebude darit? Kolko prachov do toho vrazis? Ani pred tazkymi liekmi alebo operaciou to nema relevantnu vypovednu hodnotu. Vtedy je tiez rozhodujuca krv. Jedine plus je to pre vyrobcu a predajcu.