Jak vypadá hlen na úplném začátku těhu?

snazimese
17. zář 2018

Ahoj. Vím, že je zde plno podobných diskuzí, ale nikde jsem nenašla co by me zajímalo. Kdy se na začátku těhu začíná tvořit ten hustý bílý výtok kolem čípku (jestli hned po nidaci nebo později) a jakou má konzistenci? Děkuji za každý názor 🙂

vendelinka08
17. zář 2018

@snazimese ja to podle bileho hlenu nepoznala..vetsinou se objevuje po ovulaci...a az pozdeji..tzn.v dobe menzes je stale a je ho pak hodne...ale diky tomu jsem tehotenstvi nepoznala.

jednaholkaa
17. zář 2018

@snazimese Ja mela takovy jakoby nitky bily.. Jako provazky tenounky a elasticky..Asi po zmeskane MS, uz si nepamatuju..

milisent
17. zář 2018

Mne zacal asi nejak kratce po nidaci (o ktere jsem teda ani nevedela). Husty bily vytok a bylo ho docela dost, nekolikrat denne jsem menila intimku. Tak jsem hned hledala na netu, jestli to neznamena tehu, tyden po tom jsem nasla //.

priefi
18. zář 2018

@snazimese je to hodne individualni a kazda ten hlen ma jiny. Nekdo ho nezaznamena skoro vubec, nekdo az moc...

ivetka1986
1. led 2019

@milisent ahojky prosím tě já mám taky bílý hustý hlen dost často ale pak mi furt dorazí ta mrcha nevíš mi poradit? Moc bychom si přáli mimčo 😊

milisent
2. led 2019

@ivetka1986 Ahojky, to nevim. Ja mela bily jenom na zacatku tehu, kdy jsem o tom jeste ani nevedela. Jinak vzdy jenom pruhledny, hlavne u ovulace. My se snazili 4 mesice, kdyz se to povedlo. Brala jsem kapky Gynex, ale jenom tri tydny, pak uz jsem byla tehotna. Taky jsem si hlidala cipek, moje ovulace si chodila kdy chtela, nekdy i 27DC. A pri ovulaci, u ktere jsem otehotnela jsme provedli prstikovou metodu. Opravdu nevim co zabralo, jestli kapky nebo prstikova metoda, ale otehotnela jsem.

ivetka1986
2. led 2019

@milisent děkuji moc 🙂