In:time testy. Jaké máte zkušenosti?

lenkabake
17. kvě 2022

Dievčatá, aké máte skúsenosti? Duchovali?

krisstina93
17. kvě 2022

Jojo na tom jediném sem jednom měla falešného ducha. Jiný test mi nikdy ducha neudělal.

anickaaa28
17. kvě 2022

Ne,když jsem nebyla tak ani tuk a když ano tak dvě čárky.

lenkabake
autor
17. kvě 2022

Dnes 39. deň cyklu. V stredu som bola na krvi a hCG 0,5.

mydlova
17. kvě 2022

@lenkabake mi dělal falesnaky takové co máš ty 😄 no a pak jednou to byl duch 👻 😄 50:50

nina004
17. kvě 2022

@lenkabake Pokiaľ je to duch,tak tá čiarka by bola ružová,mne príde na foto sivá. A čo sa skúsenosti týka ,mne na tomto teste nebolo čiarku skoro vidieť ,zatiaľ čo na iných som mala už skoro diaľnice.

vikysek0987
17. kvě 2022

@lenkabake Nikdy mi neudělal falešného ducha,když byl ,tak jsem byla těhotná....

vladienka
17. kvě 2022

Viac by som verila hcg a 0,5 je bezny stav v tele

kakba
17. kvě 2022

Testovala jsem jen temito. Vzdy jsem mela spravny vysledek.

lenkabake
autor
17. kvě 2022

@nina004 takto mi vyschol a práveže sa mi zdá ružový

@vladienka áno, viem že 0,5 je negatívne. Uzavrela by som celú vec po odbere, ibaže sa chystám na dovolenku a menštruácia stále nikde 🤷🏻‍♀️

mydlova
17. kvě 2022

@lenkabake ono tehotna klidně můžeš byt ale úplně na začátku a proto mešká MS, bych testovala zase za 2 dny 🙂

helen_h
17. kvě 2022

@lenkabake A ty míváš takhle moc dlouhé cykly?, Nebo jak dlouho po vynechání ms vlastně jsi?

lenkabake
autor
17. kvě 2022

@helen_h posledný rok 20-25. Dnes mám 39.deň. Ovulaciu nesledujem. Dr mi bral len krv, USG sme nerobili

nina004
17. kvě 2022

@lenkabake keď som si priblížila ,tak vyzerá ružovo. Nechceš vyskúšať ešte nejaký iný test? Livsane z Benu alebo mamatest majú dosť farbiva.

lenkabake
autor
17. kvě 2022

@nina004 budem musieť. A dakujem pekne za tipy. Doma mám zatiaľ len toto

kitycat
17. kvě 2022

Tak som kukla a ja som tiez testovala tymito in time a aj takym tym v plastovom obale a ukazali mi ciarky pri 2 dnovom meskani. Najskor som skusala tieto za 50 korun, a potom som to este za 2 dni dorazila tym v plaste s vrchnakom. Tvoj sa mi zda teda ale biely ako lalia. Neuznavam vyvolavanie duchov. Ak ti meska tak snad este vykukne.

lenkabake
autor
18. kvě 2022

Tak si idem kúpiť ďalšie

kakba
18. kvě 2022

Je to tam a vidim i na prvni obrazku.

helen_h
18. kvě 2022

@lenkabake Každopádně pokud je to výsledek kolem 20 dní od vynechání ms, tak se obávám, že nemůže jít o prosperující těhotenství, ani kdyby bylo mladší. Asi je v těle nějaké zbytkové HCG, jen netuším, jak pak takovou situaci řeší lékař. (Aby nějaká hladinka HCG v těle nebránila právě možnosti otěhotnění.)

vikysek0987
18. kvě 2022

@lenkabake Test vypadá pěkně 🤞Mohla jsi mít ovulaci místo očekávané MS(stává se to)A tím pádem se test ještě vybarví....

lenkabake
autor
18. kvě 2022

@kakba aj ja som videla 🙂

@helen_h nemám mať z čoho Žbirkovej hCG, pred týždňom som mala v krvi 0,5

Ale myslím, že to môžem uzavrieť. Dr.Max takto

kitycat
18. kvě 2022

Mne sa ani ten z rana nezdal pozitivny, ano nieco tam presvita, miesto, kde by sa ukazala ciarka. Tak drzim palce nabuduce. Snazite sa o prve?

lenkabake
autor
18. kvě 2022

@kitycat áno, prvé. Dakujem

lenkabake
autor
24. kvě 2022

46.deň Livsane

anickaaa28
24. kvě 2022

@lenkabake Nechci tě strašit ale na to kolik dní děláš testy,tak bych čekala teda uz silnejsi ty carky.

lenkabake
autor
24. kvě 2022

@anickaaa28 veď práve. O tyzden idem zas k dr

mydlova
25. kvě 2022

@lenkabake zrovna včera jsem si dělala test intimed. Už je v popelnici ale byla taky vidět hezky čárka, šlo by to vyfotit. Ale těhotná stopro nejsem. Takže bych to uzavřela, že prostě testy dělají takové čárky a jsou to rysky. Až budeš těhotná, tak to poznáš na 100% na testu

lenkabake
autor
25. kvě 2022

@mydlova ja viem, že nech sa so mnou teraz deje čokoľvek zdravé tehotenstvo to nie je. Za iných okolností by som ani netestovala.
Nechápem tie čiarky, predtým mi testy nikdy nečiarkovali (zas je pravda, že ich veľa nebolo)

helen_h
25. kvě 2022

@lenkabake Taky jsem chtěla napsat, že na posledním testu to vypadá jako ryska = vlastně se trochu prosvítí místo, ve kterém by mělo být v případě pozitivity barvivo, ale není to zbarvené růžově, jen je ta linie taková lehce šedivá.

mydlova
25. kvě 2022

@lenkabake já jsem se o děti snažila přes 2 Roky a těch testu jsem si udělala fakt hooodne. Ono fakt testy dělají hodne viditelné rysky. A nejis třeba málo? Hodně stresu? Divné že už tak dlouho jsi bez MS 🤷🏼‍♀️

lenkabake
autor
25. kvě 2022

@mydlova práveže sme na dovolenke 🙂 jedla dosť, stres žiaden. A 47.deň. Max som mala cca 32. Ďalšiu stredu idem k dr, tak uvidime