INOFOLIC na doporučení gynekologa. Máte zkušenost?

mischka90
17. bře 2020

Ahoj holky, snažíme se s manželem už přes 6 měsíců o miminko, začínám už trochu stresovat, gynekolog mi minulý týden doporučil užívat Inofolic? Máte prosím někdo konkrétní zkušenost? Moc děkuji

smyca
17. bře 2020

@mischka90 mě pomohlo když mi doktor udělal průchodnost vaječníků, otěhotněla jsem obratem. Užívala jsem jen běžnou kyselinu listovou.

martinka006
17. bře 2020

Ahoj, taky mi ho doktor doporučil, používala jsem ho 2 měsíce a byla jsem těhotná, můžu ho jen doporučit 👍 kupovala jsem si na 3 měsíce a prý ho mám dobrat, protože obsahuje kys. listovou.

amelia89
17. bře 2020

@mischka90 Ahoj,neviem povedat ci to bol inofolic - to vlasne s urcitostou nikto nikdy nevie vsak.. ale mne doporucil a brala som a na 3. mesiac bol pozitivny test 😊 Inofolic je podla mna dobra vec.

mischka90
autor
17. bře 2020

Holky moc vám děkuji za pozitivní odpovědi v tomhle nelehkém období.... ale věřím, že se to brzy přežene a i proto do toho snažení půjdeme! Můžu se ještě zeptat - doktor říkal užívat 2x denně, koukala jsem na ceny, není to úplně zadarmo - jak jste dávkovaly?

uzivatelkapetra
17. bře 2020

Pohledej si i jiné výrobky s inositolem. Tuším, že byla ještě fertiprona,třeba bude ještě něco

amelia89
17. bře 2020

@mischka90 ja som brala inofolic combi - je tam 30 sackov a brala som 1x denne takze mi to vydrzalo mesiac. Ano je to drahsie to mas pravdu.

mischka90
autor
17. bře 2020

@uzivatelkapetra jj, děkuji, právě to intenzivně googlim, nicméně asi bych ráda dodržela doporučení mého lékaře na Inofolic, tak uvidíme....

mischka90
autor
17. bře 2020

holky a teď na mě ještě na googlu začal vyskakovat pro partnera Folandrol - máte zkušenost?

bambulinka123
17. bře 2020

ahoj holky,kamarádka mi doporučila Inofolic a pro partnera Folandrol, protože se o miminko snažíme už nějaký čas a můžu jen doporučit. Vypadá to nadějně...

uzivatelkapetra
17. bře 2020

@mischka90 zase neplať více za něco co je levnější, zběžně jsem nakoukla do složení obou a v obou je shodně 2g inositolu, tj je to to samé. V obou je i listovka.
Inpfolic je známější, možná proto ti jej doporučil

uzivatelkapetra
17. bře 2020

A jinak chlapovi jsem tehdy naordinovala klasický selen-zinek z dr. max, ale on měl průměrné výsledky před tím, potom je měl o něco lepší, ač nebylo užívání vitamínů potřeba.
Ať se nechá vyšetřit ať víte, ale pro mého chlapa to byl docela zásah do mužského ega (nemyslím vysledky ale samotné vyšetření)
🙂

gbp
17. bře 2020

@mischka90 ja po 3 a pul letech a z toho 3 mesice inofolic - sla sem do toho naplno 2x denne. a ted sem 29. tyden 👍😊

jako_mala_holka
17. bře 2020

Povedlo se nam, kdyz jsem uzivala 2 sacky denne Nosifolu forte duoactive a obcas jsem zobla 200mg vit E, manzel uzival Folandrol a tusim zinek (mel ten v chelatove vazbe, ma lepsi vstrebatelnost)... po otehotneni uz jsem neuzivala nic, pac jsem vsechno vyzvracela, tak jsem to vzdala... mala je zdrava 🙂

mischka90
autor
18. bře 2020

@bambulinka123 držím palce!!! Nasla jsem dobre ceny na eshopech, obejdnam zatim pro sebe na 2 mesice a i pro manzela Folandrol

mischka90
autor
18. bře 2020

@uzivatelkapetra rikal, ze s nim ma letite vyborne zkusenosti....mam v meho lekare duveru, ale samozrejme clovek si radeji vse overi z vice zdroju...

mischka90
autor
18. bře 2020

@gbp moc blahopreji!!!! je to parada, drzim place

barborakrt
18. bře 2020

Mě ho gynekolog doporucoval pry s nim ma dobrou zkusenost, nicmene ja uz mela koupeny Natifem Duo je to pro pary, trochu levnejsi a u nas to zabralo 🙂

bambulinka123
30. bře 2020

@mischka90 Děkuji za info, taky už jsem se dívala na eshopy a jsou tam lepší ceny.