Inofolic combi zkušenosti

obla
28. srp 2018

Prosím, je tu některá, které byl doporučen inofolic combi a má zkušenost s jeho užíváním? Případně, zda-li pomohl ?

yanina19
28. srp 2018

📌

markyska82
28. srp 2018

@yanina19 dobry vecer.za tu dobu co jsrm se snazila otehotnet jsem vyzkousela nosifol,inofolic,fertipronu. Pak jsem si koupila cidty Inoditol,ktery je hlavni doozkou vsech techto preparatu. Nni jsrm ve 27 tt,takze za me doporucuji.samotny inositol je lepsi a cenove i prijatelnejsi,protoze uzivani Inofolicu,Nosifolu leze desne do penez.

obla
autor
28. srp 2018

@markyska82 děkuji za zkušenosti, už mám inofolic doma.

markyska82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
obla
autor
28. srp 2018

@markyska82 děkuji, hezký večer i Vám.

ruzicka06
29. srp 2018

@obla Mě Inofolic nesedl, už bych si ho nikdy nekoupila. Brala jsem ho asi půl roků a cyklus se mi akorát pěkně rozházel. Takže za mě vyhozený peníze ☹ Nám zabral Fertiliny blend a to do jednoho měsíce 🙂 Ale je jasný, že každému sedne něco jiného.

jednaholkaa
30. srp 2018

@obla Me pomohl bych rekla. Dokonce dvakrat.. Napred po 4 mesicich tehu, to skoncilo SP a pak po asi 5 mesicich tehu, ted v 16 tt. Ja bych ho doporucila, kdybych se snazila otehotnet sla bych do toho znova. Srovnal mi cyklus na 28 dni presne a presne i mela ovulaci kazdy mesic. Pred tim jsem mela cykly spis kratsi 26-27 dni a ne na den presne. Chce to podle me s nim vydrzet a brat ho 2x denne, rano vecer, tech pul roku alespon. A nezapijet kafem. Me prislo ze docela pomaha, efekt jsem videla a dvakrat jsem otehotnela (a to je mi 37)..

obla
autor
30. srp 2018

@jednaholkaa děkuji moc, snad i u mě bude k něčemu platný ..

jednaholkaa
30. srp 2018

@obla Drzim palce. Urcite! Ja fakt videla rozdil, myslim ze stoji za to zkusit ..

jacinda
31. říj 2022

Ahoj, má někdo zkušenosti s inofolic combi premium a PCOS?

chlapecektehu
16. kvě 2023

@jacinda ahoj, já ho teď beru na doporučení od mojí gynekoložky, mám taky PCOS. Jakou jsi s ním měla zkušenost?

jacinda
17. kvě 2023

@chlapecektehu Ahoj, asi dobrou. Brala jsem ho 5 měsíců, cyklus šel z 37 na 34-35. Ale celkem rychle se nám po clostylu zadařilo, tak uvidím, co po těhotenství. Nicméně inofolic je dost předražený. Asi pak zkusím něco jiného.

jeniferoliver
17. kvě 2023

@obla ume zbytečně vyhozené peníze 💸