Inofolic a Folandrol. Zkušenosti? Pomohlo vám to?

nebrasska
19. říj 2020

Prosím o radu. Již rok a půl se nám s mužem nedaří mít mimčo. K lékaři jsem jela až po roce. Brala jsem clostik a ovitrelle na podporu ovulace. S lékařem jsme se teď domluvili, že pokud se nezadaří do konce roku, pošle nás na kliniku. Proto jsem se rozhodla, že vyskoušíme ještě inofolic a folandrol. Na netu jsem našla dizkuse staré pár let. Máte s tím aktuálně někdo zkušenosti? Pomohlo Vám to? Pokud ano, za jakou dobu? Je to již poslední možnost před klinikou - té bych se ráda vyhla. Menstruaci mám pravidelnou a ovulaci potvrzenou lékařem, takže srovnat cyklus nepotřebuji. Nebo pokud máte nějaké jiné rady, budu ráda. Vopřed děkuji za rady.

nagojka
19. říj 2020

Co spermio?to mate udelane?take se snazime ted uz rok...a porad nic...mi ale spermiogram tedy nemame jeste udelany protoze jsme zatim zjistili problem na me strane...udelala bych vsechno proto abysme se klinice take vyhli...nak si to nedovedu predstavit...ted sem 4 mesic zacala brat FertilUp a mam pocit,ze teprve ted po roce vysazeni HA telo funguje jak ma...kdyz si to vse promitnu zpetne...

jasminek2012
19. říj 2020

Ano, já brala českou podobu Inofolocu, Fertipronu, měla jsem jít na 2.pokus IVF a už jsem nemusela. A to jsem měla těžké PCOS a první pokus dopadl katastrofou, jedno vajíčko mizerné kvality.

nagojka
19. říj 2020

@jasminek2012 jak dlouho ste snazili o mimi nez jste sli na IVF?

marketanova
19. říj 2020

jaké doporučujete přírodní doplňky stravy?

8karolina4
19. říj 2020

Určitě bych vyřešila spermiogram, reprodukční imuno a genetiku. Nám pak vyšlo iui

nebrasska
autor
19. říj 2020

@nagojka to právě taky ještě nemáme. Nedozrávali mi pořádně folikuli. Proto mi dr nasadil clostik a ovitrelle, chodila jsem na folikometrii každý měsíc, zda to funguje. Ale nepodařilo se. Už se snažím chytit čehokoliv, abychom nemuseli na kliniku.
@jasminek2012 Za jakou dobu se Vám to pak podařilo? A jakou dobu si to brala, než to zabralo? Pozorovala jsi na sobě nějaké změny? Promiň, že se tak vyptávám.
@8karolina4 tyto testy se již dělají na klinice? Nebo to ještě děla dr?

nagojka
19. říj 2020

@nebrasska jo to mi dr taky rikal ze u me nedochazi k ovulaci protoze mam vysoky hormon AMH z toho vypliva PCOS a timpadem folikuli nerozravaji...nebo dozravaji ale jsou prazdne...overila sem si bazalni teplotou ze k ovulaci u me dochazi...bohuzel v jake kvalite uz nevim...ale jestli je ve foliku zrale vajicko se prej zjistit neda...tak nevim...mam doma jedno baleni clostiku tak premyslim zda ho vzit ci ne...

31nika31
20. říj 2020

@marketanova já superfolin - levnější jak femibion o stovku a účinky stejný (beru tři měsíce, předtím klasická listovka a ta je na houby) a přítel vitamin E 400 a selzink bere druhým měsícem (to nám v září řekli, že je téměř neplodny a prdlacky). Ještě mi dali teď posledně Ovitrelle, aby byla jistota, že folikul určitě praskne a vypadá, že vše dopadlo☺

komni
20. říj 2020

Mému muži Folandrol pomohl nebo jestli to bylo tím netušíme, ale po 3 měsících braní šel na spermiogram a dopadlo to všechno velice dobře.
My se snažíme 15 měsíců a já jsem podle všeho v pořádku. Pravidelná menstruace, ovulace hlídaná ultrazvukem. Naposledy mi doktor píchl Ovitrelle a zaváděla jsem si čipky Progesteron a bohužel to nedopadlo.☹
Když se to do konce roku nepodaří, půjdu na laparoskopii-zda není skrytý problém.

8karolina4
27. říj 2020

@nebrasska nám veškerý testy dělali na klinice,