Injekce ovitrelle

betnika
6. zář 2019

Ahoj holky,
tak včera v 7hodin ráno mi byla píchnuta injekce ovitrelle a vůbec necítím, že by nějaká ovulace byla nebo měla být 😕, lehce mě bolí prsa, sem tam podbřišek, ale nic hrozného, jak to většina popisuje.
Bazální teplota byla ráno nizka- 36,4.
Tak asi nezabrala 😥.
Folikul byl včera +- 22mm, někdo tvrdí, že je to pozdě 😦.
Asi na mě nezabírá nic 😥

anetka9
6. zář 2019

@betnika třeba to bylo až dnes;) uvidíš na teplotě ráno zase🙂

kaja2016
6. zář 2019

@betnika A proc ti to pichli? Aby se ovulace nacasovala nebo aby vubec probehla?

alcar
6. zář 2019

Ja jsem pred par lety mela na vyvolani ovulace Pregnyl a vim, ze jsem si ho pichala rano (rekneme v pondeli) a ovulaci jsem dost silne citila az druhy den nekdy v noci (z utery na stredu). Myslim, ze se tam udava 24-36 hod.

pathan
6. zář 2019

@betnika Ja jsem teda necítila nic. A vzhledem k tomu, že jsem čtvrtý cyklus s Ovitrelle otěhotněla, tak ovulace evidentně proběhla 🙂

betnika
autor
7. zář 2019

@pathan takže taky žádné příznaky? Ovulacni test je pozitivní, ale to je vlivem té injekce, že?

kocila
7. zář 2019

@betnika ano,test je pozitivni z injekce a bude jeste i nekolik dnu.
Ovulace probiha tak 36-48hod po injekci,vetsinou se aplikuje na folikulu 18-19mm,pokud ma dojit k odberu vajicka,pokud ne a mate se snazit doma, tak se nic nedeje.Tak smele do snazeni min.dnes,a zitra..

betnika
autor
7. zář 2019

@kocila dnes už mě více bolí prsa a cítím lehce stranu, kde má být folikul. Večer mě tam píchalo více. Dnes v 7 ráno to bylo 48hodin od injekce. Pichla to pří velikosti +-22mm, ale je to orientační, utz nikdy není přesný, ale nemame stimulaci, snažíme se doma.

pathan
7. zář 2019

@betnika Ovulační test jsem nedělala, nic neměřila, on ten folikul prostě praskne. Prostě se snažte a uvidite. 🙂