Hormony na otěhotnění. Co vám pomohlo?

uzsinevimrady
11. bře 2022

Krásný den ženy, mám na vás dotaz ... Jsme po IVF a dcerka nám po porodu zemřela :( .... Snažíme se o Mimi 2 roky a nic :/ (IVF chceme nechat opravdu až jako poslední řešení) chtěla bych se vás optat zda máte něco co vám pomohlo a učinilo vás šťastnými? :( Budu vděčná za každou zkušenost. Děkuji moc

amazonkajanik
11. bře 2022

@uzsinevimrady jedna doktorka dávala gynprodyl, bylo mi po něm zle a měla jsem biochemické těhotenství. Když jsem přešla ke své stávající, nasadila duphaston, s tím, že máme jít ještě na genetiku, na kterou jsme ovšem jeli už na první screening. Otěhotněla jsem po 2 měsících užívání. A hlavně jsem snahu úplně vypustila, měla jsem toho v práci nad hlavu a chlap byl taky věčně mimo a povedlo se z jednoho hezkého večera 😄

uzsinevimrady
autor
11. bře 2022

@amazonkajanik děkuji ... Duphaston už jsem brala :(

amazonkajanik
11. bře 2022

@uzsinevimrady je mi líto, že nemohu jinak poradit. My se snažili 6 let, kdy prvnímu těhotenství předcházela dvouletá snaha, ale v 8tt to nedopadlo. Pak spousta biochemek,chlap to snášel hůř než já, že jsem mu už ani neříkala, že mám zpoždění. Dělala si ovu testy, zkoušeli babské rady, jako že je lepší až druhé semeno, polohy, nohy nahoru...a pak jsme na to fakt zapomněli, byl opět výpadek proudu ( v oblasti kde jsme byli poměrně častá situace), podzimní bouřka a já si dělala srandu, že situace tak akorát na dělání dětí. Neměla jsem příznaky a pro test jsem šla 3dny před ms, páč se ke mě pes choval až moc přítulně a ohleduplně 😄
Tak vám držím palce, ať vás brzy potká štěstí ❤️

themuffin
11. bře 2022

@uzsinevimrady ono záleží kde je problém, já symptometární metodou zjistila, že mám dost kolísavou a krátkou luteátní fázi. Zkusila jsem nasadit drmek na podporu tvorby progestronu a vyšlo to hned ten cyklus. Předtím jsme se snažili 2,5 roku. Loni to vyšlo, ale v 6tt potrat (zřejmě protože se to nedokázalo pořádně zavrtat).

uzsinevimrady
autor
12. bře 2022

@themuffin děkuji za odpověď... Vůbec nevíme kde je chyba oba jsme byly na vyšetřeních

themuffin
12. bře 2022

@uzsinevimrady já nebyla nikde. Chtěla jsem sama poznat své tělo, taky mi hodně pomohlo cvičení jógy a dechové cvičení (něco jako meditace).

michaelapemi
13. bře 2022

@amazonkajanik takže Vám pomohl Duphaston??

amazonkajanik
13. bře 2022

@michaelapemi ve své podstatě ano. Měla jsem cyklus od 25 do 33 dnů. Pak se to srovnalo, i když jsem první měsíc užívání šla na ortopedickou operaci, takže stres, bolesti, ale pak to přišlo. Nic jsem na sobě nepozorovala, vesele si dřela v práci, tahala těžké věci...a teď mi to naše nečekané štěstí drtí nervy, páč když jde o zlobení, má to nejhorší z nás obou 😄 jinak i když bylo těhu rizikové kvůli předchozím problémům a k rodinné anamnéze ( máme v rodině od partnera rozštěp páteře a já mám uzavřený rozštěp patra),tak bylo v pohodě. Akorát porod překotný a problémy s kojením

martinececka
31. bře 2022

@uzsinevimrady ahoj já jsem s přítelem 4 roky minulý rok jsem otěhotněla po 3 rokách ale bohužel mimoděložne vzali mi levý vejcovod.. snažili jsme se znovu asi od června teď beru necelý 2 měsíce pregnafolin 800 a zjistila jsem že jsem těhotná a jsem v 5 týdnu.. Tak zkus to brát mě to pomohlo a to jsem se bála že už nikdy otehotnim ❤ u doktora jsem ještě nebyla ale doufám že řekne že je to už v pořádku..