Gynex-zkušenosti. Ano, nebo je to zbytečné?

helena1033
26. říj 2019

Ahojky už sem lehce zoufalá nervózní .....před 3 měsíci sem byla na revizi první měsíčky sem dostala po 48dnech a druhé nedošly byla sem u doktora vzal mi i krev těhotná nejsem . . . Dostala sem vyvolávací injekci a prý když do 14 dní nedojde mám za ním zajít ......první cyklus sem pila kontrihel pak sem se dozvěděla že může rozhodit cyklus tak už ho nepijí ......beru myš listovou, a dnes sem si koupila gynex s tím že by mi mohl pomoct
Cyklus ustálit. Moc chceme miminko a já už sem rozhozená i psychicky prý i v tom by mohl gynex Pomoci ....meze některá zkušenost, zkoušely ste?

gruyerre
26. říj 2019

@helena1033 mne pomohl v době, kdy jsem mívala cykly třeba 35 až 60 dní, o něco se mi zkrátily. Pak jsem začala pít i kontryhelový čaj a bylo to ještě o neco lepší. Řekla bych, že tím gynexem se nemůže nic zkazit, zkus ho. Držím palce.

pipi_puncocha
26. říj 2019

Já mám zkušenost pozitivní. Měla jsem velké problémy s cyklem (někdy MS došla až po 3 měsících), Gynex jsem začala brát, když jsem měla právě takové velké zpoždění, menstruace došla do týdne a další už nedošla (a cca za 14dní mám termín porodu). Moc držím palce, ať vám taky pomůže.🍀

innocence
26. říj 2019

Gynex mohu jedině doporučit. Srovnal mi cyklus, z původních 60 dni jsem na 30 🙂.

helena1033
autor
26. říj 2019

A jak jste ho užívaly? Na krabičce je 3-7 kapek 1-3x denně ......já bych klidně 7 kapek 3x ceně do vody ať to zabere , nervy už dělají svoje už se už se můžeme konečně snažit a menstruace nikde ( to toho sestra otěhotněla, kamarádka je těhotná a všichni rádi ať do toho i mi co nejdřív vletíme ....ono se to řekne, ale nikdo si neuvedo.i i že tady ty dobré miněne rady a poznámky můžou i bolet .....když to nejde a sem po revizi co mám asi tak dělat) to jim samozřejmně neříkám vždycky jen ovětim jojo necháváme tomu volný průběh nebo něco v tom smyslu 😣☹️

pipi_puncocha
26. říj 2019

@helena1033 Já jsem zvolila takový "zlatý střed" a brala jsem 2x denně 5 kapek. Naprosto chápu, ono v určitém věku, jak začnou těhotnět všichni okolo, tak to je na psychiku hrozný nápor. 😖

vaseli16
27. říj 2019

Ja muzu jen doporucit, 4mesice jsme se snazili o miminko a ja byla psychicky zhroucena protože jsem byla po potratu a stale nic... 5.mesic jsem zacala kapat gynex a ted mi tu lezi skoro dvou mesicni chlapecek ☺️ at se zadari i vam 🍀 jinak jsem kapala 3x7 kapek na lzicku a rovnoi polknout a musí se hodne pit jinak boli hlava... Pokud by bolest pretrvavala tak snizit davku. A plus mi gynex pomohl vycistit telo od toxinu(prestala jsem v te dobe kourit)

innocence
27. říj 2019

Brala jsem 3x denně 7 kapek.

jennas
27. říj 2019

Me take asi trochu srovnal cyklus...zkousela jsem gynex a kontryhel..dalsi mesic pak gel na podporu poceti,zadarilo se celkem trikrat...ale neudrzelo se,biochemicke...az treti pokus vysel..takze za me super kombinace...pokud chcete vyzkouset ten concaive gel na podporu poceti rada nekomu zaslu na zkousku postou,je tam pulka,je mi skoda ho vyhodit,treba jeste nektere pomuze❤❤

evbu
6. lis 2019

Já jsem gynex brala kvůli vynechané menstruaci po vysazení antikocepce. 9 měsíců jsem neměla měsíčky. a díky Gynexu je mám opět. Sice nepravidelně ,ale aspoň to tělo opět nastartovalo ! 🙂