Gynex a oddálení ms. Je to tím?

slunecnice156
22. zář 2021

Dobry den, prvni den cyklu jsem zacala s gynexem, ted mi ms meska uz tri dny. Tehotensky test bohuzel negativni. Myslite ze to ma na svedomi gynex?😀 cyklus mam jiz tri roky pravidelny, ne-li o den driv.

nikjean
22. zář 2021

@slunecnice156 Ano, je možné a dost pravděpodobné, že právě gynex ti způsobil zpoždění. Když máš cyklus pravidelný, proč si začala gynex užívat?

slunecnice156
autor
22. zář 2021

@nikjean protoze se snazime o miminko a cetla jsem ze to zenam pomohlo.

nikjean
22. zář 2021

@slunecnice156 Jak dlouho se snažíte? Pokud krátce, není třeba si ničím "dopomáhat", ber pouze kyselinu listovou a užívej si sexu. Gynex se užívá na srovnání cyklu, může ale nastat právě opak, což se povedlo pravděpodobně zrovna u tebe.

slunecnice156
autor
22. zář 2021

@nikjean hmm achjo tak myslis ze teda ho nemam brat dal? Mam treba problemy s pleti a ta se mi dost zlepsila. Ted to byl ctvrty cyklus

nikjean
22. zář 2021

@slunecnice156 Sama musíš zvážit, zda má pro tebe gynex větší přínosy, abys ho užívala dále. Jak jsem říkala, gynex srovnává cyklus, ale může ho i rozhodit. Samozřejmě ti neřeknu se 100% jistotou, že právě gynex ti cyklus rozhodil, může to mít jakoukoliv příčinu - např. u mě je to vždy nadměrný stres. Nicméně, tělo není stroj, takže to, že si dosud měla cyklus pravidelný neznamená, že se to teď nemůže změnit.

slunecnice156
autor
22. zář 2021

@nikjean jasne tomu rozumim. Zvazim to. Dekuji za tve komentare.

nikjean
22. zář 2021

@slunecnice156 Nemáš zač. Pokud se snažíte teprve 4. cyklus, není třeba fakt panikařit. Je to ještě velmi krátká doba. Zbytečný stres kolem a upínání se na těhotenství všechno ještě zhoršuje a početí oddaluje. 🙂

lucii732
6. říj 2021

Ahoj, když jsem brala gynex, tak mi taky způsobil zpoždění, asi o 14 dní. Brala jsem ho další měsíc a skoro celý měsíc se mi střídala menstruace se špiněním. Po vysazení to hned ustálo.

slunecnice156
autor
8. říj 2021

Uz ho neberu. Neni to nic pro me.