Graf, vyšší teplota hned po MS. Co myslíte?

10. lis 2020

Hezký den chci se zeptat na váš názor protože toto se mi ještě nestalo. už nějakou dobu se snažíme o mimi ale nevychází to. Ovulace byla vždy absolutně na konci cyklu a asi nemělo šanci se zahnízdit. Jenže tento cyklus se mi stalo toto po menstruaci teplota klesla pouze na jeden den a hned zase stoupla, teď už se tři dny drží nahoře. Ostatní měsíce mi to šlo vždycky dolů, klesala a klesala... Myslíte že byla ovulace hned den po menstruaci? Zároveň ten poslední den menstruace jsem měla šílený chuť na sex. Takže teoreticky by to mohlo klapnout 😂😂😂

mzacikova
10. lis 2020

A co nějaká luteální fáze? Tu máš běžně pár dní? Byla jsi s tím na gyndě? Vajíčko potřebuje přibližně 10 dní k zahnízdění
Šla bych na vyšetření, ovulace hned po ms je hodně nepravděpodobná

terka80
10. lis 2020

mela sem ovulaci minuly cyklus 5 dc takze je to mozne i kdyz ji mivam 10 dc tak ted to bylo proste poprve a priznaky byly uz 3 dc sem mela vecer bilkovy hlen hoodne hlenu ale jeste s primesi krve bylo to ruzove a druhy den tez hlen a uz byl krasny cisty

terka80
10. lis 2020

posilam ti ten minuly graf,ovulaci sem si ale musela sama nastavit protoze nebylo namereno 6 predovu.teplot nestihlo se 😁

autor
10. lis 2020

@mzacikova ani na gyndě jsem byla a podle hormonalniho profilu vše ok, víc zatím neřešili

autor
10. lis 2020

@terka80 to vypada dost podobně jako můj, skoro žádná mezera 😀

terka80
10. lis 2020

no vidis,proto sem ti ho sem dala

autor
10. lis 2020

@terka80 a mam to podobne i s tim hlenem...no tak se uvidi no. Ted jako cekat celej mesic jestli ten jeden splasenej sex vyšel 😂😂

terka80
10. lis 2020

😂😂 drzim pestiky,ja u dcery otehotnela z jednoho sexu

autor
10. lis 2020

@terka80 Děkuji já u prvního syna taky. Jednou jsem přišla naštvaná z práce že už tam nepůjdu že jdu radši na mateřskou a tak jsem na ní šla 😀 jedna vasniva noc 😂