Graf BT. Bude ovulace?

thekatie
6. lis 2020

Ahoj, merim prvni mesic teplotu a potrebovala bych poradit.. merim vzdy ve stejny cas, teploměr, atd. V zari na utz mi odhadovala dr ovu na 15 / 16 dc. Ovulacni testy jsem mivala vzdy pozitivni 15 dc. Co říkáte na graf? Bude teprve nebo kdyz mi zitra jeste stoupne teplota, tak uz byla?

thekatie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
thekatie
autor
6. lis 2020

Dnes jsem 18 dc

tez83
6. lis 2020

@thekatie já bych řekla,že byla před dvema dny.

themuffin
6. lis 2020

@thekatie taky myslím že byla 16 DC, ale to se ukáže až podle dalších teplot. Ono to měření funguje spíš, že se až zpětně ukáže, jestli ovu probíhá nebo ne.

thekatie
autor
9. lis 2020

@themuffin
@tez83 tak jste mely pravdu 🙏 akorat teda zatim ta teplota je furt stejna.. co myslite, je to ok?

tez83
9. lis 2020

@thekatie no,jasně.To ničemu nevadí,že je stále stejná.😜

themuffin
9. lis 2020

@thekatie já pořád čekám 😀

thekatie
autor
9. lis 2020

@tez83 tak fajn 🙂))

thekatie
autor
9. lis 2020

@themuffin ale tak uz se to rysuje 😁😊🙏

themuffin
11. lis 2020

@thekatie ani ne, teplota zase klesla na 36,22 😔

thekatie
autor
11. lis 2020

@themuffin a kdy ma dorazit mrcha?😏

themuffin
11. lis 2020

@thekatie cyklus mám nepravidelný ale cca 28-29 dní myslím, že bude. Jsem 20DC 😏😣

thekatie
autor
12. lis 2020

@themuffin tak to je brzy na takovy pokles.. jak dnes, stoupla?😊

themuffin
12. lis 2020

@thekatie trošku

thekatie
autor
15. lis 2020

@themuffin ahoj, tak jak vypada graf? U mne takto🤔

themuffin
15. lis 2020

@thekatie to vypadá pěkně 🤩
Já zatím nic 😔 zřejmě zase anovulační cyklus.. Manžel říká, že jsem jak slon, že mám ovulaci jednou za rok.. Teplota pořád klesá, možná to je tím, že poslední dobou trpím nespavostí, vzbudím se kolem 2 a pak už vůbec nemůžu usnout 🙈

thekatie
autor
15. lis 2020

@themuffin ja ted taky blbe spim😏..tak urcite to muze mit vliv na teplotu...a neresila si to u dr?...no uvidim zitra..pokud by to stouplo, tak by to bylo nadejne🍀

themuffin
15. lis 2020

@thekatie budu ti držet palce 🍀🍀

thekatie
autor
16. lis 2020

@themuffin dekuji, teplota prudce klesla, takze jsem jasna a zitra dojde..nevadi, jedeme dal 🙈

themuffin
16. lis 2020

Taky čekám na potvoru 🙈 🙈 používám dvě aplikace na výpočet ovulace podle BT a už druhý měsíc mi to každá vyhodnotila jinak 😀

thekatie
autor
16. lis 2020

@themuffin FF bere v potaz i jine priznaky nez jenom teplotu, tak to muze byt tim 😊, tak hlavne, ze ovu byla 👏

themuffin
16. lis 2020

@thekatie to jo, ale když ovu byla a sex taky, tak proč už z toho není mimi? 😏🤨 Není to tak poprvé

thekatie
autor
17. lis 2020

@themuffin chapz, my se snazime skoro dva roky a zatim mam za sebou jeden sp s revizi... hold nekdy se proste nedari hned, ale ono to jednou dopadne..musi 😊🙏