Fertility Blend, pomohl Vám otěhotnět?

lisianne
13. srp 2015

Ahojte, pomohl přípravek Fertility Blend některé z Vás otěhotnět? Užívám jej 2 měsíce. Je mi 33 let.

zuzatrhal
20. srp 2015
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

Ahojky, mně Fertility Blend pomohlo k těhotenství. S manželem jsme se o mimčo snažili asi devět měsíců a nic. Gynekoložka mi ho doporučila na podporu otěhotnění. Otěhotněla jsem po čtyřech měsících užívání. Za mě spokojenost. Přeji ti hodně štěstí na cestě k mimču a ať je co nejkratší 🙂

lisianne
autor
20. srp 2015

Ahojky, moc děkuji za reakci a navíc pozitivní 🙂 FB budu užívat dál. Jen tak se nevzdáme. Chtěla bych se zeptat jestli jsi ještě něco užívala k FB. Já piju do ovulky kontryhelový čaj a od září bude u nás cvičení dle L. Mojžíšové, tak jsem se zapsala... Přeji ať vše dobře dopadne. V listopadu máte termín, to je krásné...

lisianne
autor
20. srp 2015

Ještě prosím o info jestli FB užíval také muž / přítel. Já užívám 3 denně a můj zatím 1 po večeři 😉

zuzatrhal
11. led 2016
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

Ahoj, nemáš vůbec za co 😉 Já jsem se akorát vyhýbala horkým koupelím, srovnala jsem se psychicky a užívali jsme si sexu co to šlo 😀 Jo a akorát jsme vyřadili lubrikanty, ty prý taky neprospívají. Jinak jsem přesvědčená o tom, že mi jednoznačně pomohlo Fertility a psychická pohoda. A k tomu užívání - chlapa jsem přemlouvala, ale povedlo se mi to jen na jeden měsíc 😀 Držím palečky!!

lisianne
autor
13. led 2016

Ahoj, děkuji za zprávičku. Doufám, že mimi je v pořádku 🙂 Já po 3 měsících užívání otěhotněla, ale nedopadlo to bohužel. Tak teď se chystáme na druhé kolo. FB věřím, ale až zjistím // (doufám, že zjistím), tak ho plánuji vysadit a přejít např. na Femibion. Ty jsi jej užívala i v těch prvních 3 měsících těhu?

zuzatrhal
14. led 2016
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.

Čauky, prcek je v pořádku, někdy si říkám, že až moc 😀 Ale zrovna spinká, takže dobrý 🙂 Ježiši, tak to mě mrzí. Ale nezoufej, osud Ti to přichystá, až bude chtít 😉 Jinak jsem užívala i v prvním trimestru, vyčetla jsem, že je to doporučené, takže jsem pokračovala a vše ok 🙂