Fertility Blend, máte s tím někdo zkušenost?

veronikafialova
2. led 2017

http://www.fertilityblend.cz/fertility-blend/in...

Chtěla bych se zeptat jestli s tím máte někdo zkušenosti..snažíme se s přítelem o miminko a už nevíme co vyzkoušet..Děkuji

fiedlermonika
2. led 2017

no koukala jsem na slozeni a cenu ja brala inofolic a ted fertipronu, myslim ze to nemusi byt spatne mozna by se fertil nasel na netu i za nizssi cenu, ale popravde ani jeden z techto vyrobku nezajisti oplodneni spis je to podpora kdyz uz jsi tehotna aby bylo riziko vyvojovych vad co nejnizssi, nevim jaky problem mate s otehotnenim, jestli jste zdravy a jen to nejde nebo, spermijky, sliznice, ovulka ci neco jineho

leniiid
2. led 2017

Užívala jsem 2 měsíce nosifol a ted začínám s fertipronou(levnější varianta) a co vím tak by to mělo nastartovat vaječníky

lindaatobias
2. led 2017

Holky, mě pomohl Nosifol... O druhého prcka jsme se s manželem snažili rok (o prvního přes dva roky), pak mi gynekolog doporučil Nosifol, brala jsem dva měsíce, ten druhý měsíc zabral, jsem v 8tt. V životě jsem na sobě nepozorovala jakékoli příznaky ovulace, ale s Nosifolem to teda bylo okamžitě, takže nastartování vaječníků můžu jenom potvrdit 🙂

leniiid
2. led 2017

@lindaatobias tak to si snad asi jediná .. já taky brala 2 měsíce a vubec nic to semnou neudělalo.. ani mi to nezkrátilo muj dlouhý cyklus

lindaatobias
2. led 2017

@leniiid Myslím, že je tam doporučené dávkování minimálně na 3 měsíce... Každopádně věřím, že co funguje na jednoho, nemusí fungovat na jiného. Já se taky obávala, že budu ten druhý případ, ale naštěstí se ukázal opak 🙂

leniiid
2. led 2017

@lindaatobias užívám pořád akorat jinou značku fertipronu.. vsechno je to stejne ma to stejne složení..a jeste neco krom nosifolu si užívala?

lindaatobias
2. led 2017

@leniiid Nene, jenom Nosifol. S jinými přípravky nemám zkušenost, ale jsem si jistá, že mě pomohl právě Nosifol...

leniiid
3. led 2017

@lindaatobias tak ta fertiprona je uplne to stejné akorat od českého výrobce.. tak doufam,ze me pomůže taky 😊ikdyz rikam ani dlouhý cyklus mi to zatim nezkrátilo 😔a ovu taky nikde

fiedlermonika
3. led 2017

@leniiid nechci byt negativista ale jak říkám účinek je pouze podpurny nenastartuje to ovulaci jelikož jsou to jen vitamíny ne hormony

fiedlermonika
3. led 2017

To me rekli dva nezavisli lekari

leniiid
3. led 2017

@fiedlermonika takže jiná možnost než hormonama ta ovulace neprijde...

fiedlermonika
3. led 2017

@leniiid pokud trpis anovolulaci tak vitaminy nepomuzou