Endiometrióza a PCOS. Podařilo se vám přirozeně počít?

hajglish
26. srp 2022

Dobrý den dámy,chtěla bych se Vás zeptat na Vaše zkušenosti.Byla mi diagnistovana ediometrioza na levem vajecniku,ale neni jeste tak rozsahla a druhy vajecnik je pcos,ale me zajima pokud tu taky nekdo takovy je zda se mu podarilo prirozene pocit?? Dekuji za vase rady,zkusenosti

errol4388
26. srp 2022

@hajglish já osobní zkušenost nemám. Ale kamarádce byly diagnostikovány obě nemoci. Plus měla ještě z minulosti jiné zdravotní potíže a lékaři jí řekli, že přirozeně neotěhotní. Otěhotněla a to dokonce 2x.

hajglish
autor
26. srp 2022

@errol4388 a nevite zda s pomoci neceho? Nebo z niceho nic?

kajka93
26. srp 2022

ahoj já mám už hoodně dlouho PCOS, endometriozu sice nemám, ale už tak 10let bojuju s hormonální nerovnováhou ( hormony mám jako kdybych byla v přechodu) když jsme se snažili o mimčo tak to nešlo - asi 5 let, pak jsme si s mužem řekli dost a začali plánovat budouznost bez dětí ... já jsem vysadila všechny podpůrné "věci" k otěhotnení, plánovali jsme svatbu dům atd a já jsem najednou z ničeho nic otěhotněla.

moje menstruace si odjakživa dělá co chce ... jednu dobu jsem měla cykly třeba i po 14 dnech, pak jsem měla mestruaci co trvala třeba i 25 dní, pak jsem měla zase obráceně cykly které trvaly třeba i 70 - 120 dní. Ale přece se povedlo 🙂
takže hlavu vzhůru 🙂

hajglish
autor
26. srp 2022

@kajka93 Waam tak to moc gratuluji,my se stazime 3 roky od doby kdy jsem prodelala ZT,ale co se tyce ms tak ji mam defakto celkem pravidelnou

eliska_r
26. srp 2022

@hajglish já sama zkušenost nemám, ale mrkněte na IG profily jako je @evazenamcz . Touto problematikou se zabývá a nejedné ženě pomohla 🙂 pak bych zkusila třeba napářku apod 🙂
Držím palce 🌞

kajka93
26. srp 2022

@hajglish Neboj se 🙂 to půjde, určitě se to brzy podaří, budu Ti moc držet pěsti 🙂

kelerub
26. srp 2022

@hajglish mi se s touto diagnózou přirozeně počít nepodařilo.

pampeliska1313
26. srp 2022

Mám pcos (údajně jsem podle doktora ovulaci možná nikdy neměla a jestli jo, tak třeba dvakrát za život.. je pravda, ze jsem na sobě nikdy nic nepozorovala, ale netušila jsem, ze to je tímhle..) a problemovou stitnou žlázu. Chtělo to zalecit stitku a ještě medikaci na pcos, naštěstí to zvládl můj gynekolog co to nevzdal a nikam mě nehnal hnedka.. a taky moje tělo. Teď mám syna lehce přes rok.)