Dva dny zpoždění - těhot. testy. Máte stejnou zkušenost?

23. črc 2020

Ahoj, mám druhý den zpoždění (cykly mám většinou přesné). V den, kdy měla MS dorazit byly testy sněhobílé, dnes na dvou testech různých značek jsem vykoukala miniduchy. Máte někdo stejnou zkušenost? Dopadlo to dobře? Nevím, kdy byla ovulace, takže ani netuším, kolik jsem DPO....

karkulka1283
23. črc 2020

Tak to vypadá nadějně, nemáš foto testů?

autor
23. črc 2020
autor
23. črc 2020

Jde to špatně vyfotit. Ve skutečnosti je na tom modrém čárka vidět víc, než na tom fialovém 😄

rickym
23. črc 2020

Vypadá to dobře, zkus test znovu za 2 dny😉🍀

autor
23. črc 2020

Děkuju. Jsem z toho docela na vážkách, že je 2 dny po termínu MS ta čárka taková slabá. V prvním těhotenství jsem měla krásnou čárku už 3 dny před MS. Ale je pravda, že to jsem věděla přesně, kdy byla ovulka (v půlce cyklu).

marumarumaru
23. črc 2020

Já měla zpoždění 14 dní tenkrát, když se mi na testu ukázala čárka jako máte vy teď. Každý to má jinak😊 každopádně držím palečky ať je čárka silnější a silnější 🍀🍀🍀 tak už bych chtěla takovou čárku na testu 😔🙏 snad se taky brzo už konečně zadari🙏

narnell
24. črc 2020

Já jsem to měla stejně a těhotná jsem byla 😊V den vynechání MS nic, tři dny po slabá čárka. I srdíčko miminka bylo vidět později, než je obvyklé, A vše bylo v pořádku 😊 Syn má už rok a tři měsíce.

vaseli16
24. črc 2020

Mohla byt dele 🙂tohle vypadá dobre. 🙂 Taky zalezi kdy je test delany, stacibse vic napit a uz je moc naredena 🙂