Duch, který nesílí. Co si o tom mám myslet?

monika_sevcikova
3. čer 2024

Dobrý den chci se zeptat dělám si testy teď pořád i od jiné značky ale vždycky mi vyjde duch a vůbec to nesílí i když si udělám znovu test po týdnu pořád tam mám ducha... Někdy je slabý a někdy je silný...cca před měsícem mi také vycházeli duchy tak jsem byla na hcg krve a tam mi řekli že mám 0,2(negativní) ale to bylo už dávno... Ale teď si dělám testy pořád protože si nejsme jistí jestli se vajíčko ne oplodnilo... Samozřejmě nechtěně to do mě dal.... Ale pořád mi vychází duch kdyby to aspoň bylo trošku výrazný ta čárka tak už budu vědět ale pořád duch? Vůbec nevím co si mám myslet. Máte někdo s tím zkušenosti?? Tady vám přidávám pár fotek ( moc to nejde vidět na foťáku špatné světlo )byla bych ráda za každou vaší odpověď 🙏

volfikovi
3. čer 2024

@monika_sevcikova tak jsem zvědavá zda někdo poradí. Jelikož mě testy duchuji a mnohem silněji. Těhotná nejsem , cystu nemám.

veronicka89
3. čer 2024

Negativni test. Zadne tehotenstvi

lilian2111
3. čer 2024

Na testu nic není. Max rozpitá barva

monika_sevcikova
autor
3. čer 2024

@veronicka89 moc vám děkuji za odpověď❤️tak jsem asi slepá protože vážně na vlastní oči vidím slabou čárku i ostatní to vidí ale na foťáku je to fakt na houby.. Ale děkuji vám

lencaa11
4. čer 2024

@monika_sevcikova testy jsou negativní

rosalindamelinda
4. čer 2024

Prosímtě co blbneš? Jaké duchy máme na těchto testech vidět? Vždyť to jsou negativní testy, jak tady už napsaly ostatní holky. Hej, tohle divadlo fakt nechápu. Teď sem nedávno dával někdo opravdu pozitivní test, nauč se rozdíl mezi - / + Těh.Testem, jako sorry.😕

lujhu
4. čer 2024

@monika_sevcikova Tak tam není vůbec žádný duch , nevím kde to vidíš 🤷😄 já měla minulý měsíc aspoň tohle taky žádná výrazná čárka ale o tomhle se dá říct že tam aspoň něco je , tady není nic

salmina
5. čer 2024

Ano tohle mi dělá tento test každý měsíc...je to totiž ryska...jinak tento test velmi spolehlivy...až vám udělá svetlounce růžového ducha ..bude to těhotenství...🍀