Duch do minuty zmizel. Může se to stát?

27. únor 2023

Dnes som si urobila test dr max. Zo začiatku sa mi ukázala taká slabučká čiarka sivá asi na pár sekúnd a následne zmizla. Test ostal snehobiely. Bol to duch alebo len kanálik po namočení? Mám 14 dní od styku. Môže duch z testu zmiznúť alebo by tak ostal? Prvá fotka je úplne čerstvo urobený test a druhá fotka je fotená o minútu neskôr ako ta prvá.

autor
27. únor 2023
mourovatakocka
27. únor 2023

Zestručním to. Testovala jsi dva týdny po sexu a pak jsi hypnotizovala test a po nás tu chceš věštecké dobrozdání. Zkus to znovu podle návodu na testu, tak ještě vydrž, je opravdu brzy a třeba to příště vyjde lépe 🍀

autor
27. únor 2023

@mourovatakocka ja sa len pýtam na to, či duch z testu zmizne ak je žena tehotná. Keďže sa ukázal len na pár sekúnd a následne zmizol a test ostal negatívny.

mourovatakocka
27. únor 2023

Ale my opravdu nejsme věštkyně. Testovala jsi příliš brzy a nedodržela jsi návod. Prostě vydrž a uvidíš, tohle je vždycky padesát na padesát.

jeyre
27. únor 2023

Test je v tuhle chvíli jasně negativní. Mohlo ti tam jen doběhnout barvivo.

palja
27. únor 2023

@mourovatakocka když se test namočí, tak jak to nasává až nahoru, tak tam jde vždy lehce vidět i ta druhá čárka. Až je test celý namočený, tak teprv zhruba po minutě můžete přečíst výsledek. Pokud jste opravdu těhotná, čárka nezmizne. Já jsem teď vyhazovala pozitivní test z prvního těhotenství, 6 let starý a druhá čárka tam pořád byla.
Podle mě testujete moc brzy.

autor
27. únor 2023

@jeyre ďakujem, skúsim otestovať o 2-3 dni

mourovatakocka
27. únor 2023

@palja Já vím 😜 ale ona si to přečte i zakladatelka, krásně napsáno!

palja
27. únor 2023

@mourovatakocka je promiň 🤦‍♀️ to jsem si nevšimla 😄🤦‍♀️ chtěla jsem to napsat zakladatelce.

zelenaesmolda
27. únor 2023

Proc nepockas s testovanim po vynechani ms?

sylvka
27. únor 2023

To byla ryska.ta jakoby postupně jede nahoru ,až zmizí.test je nagativni

autor
27. únor 2023

@palja vďaka tak to budem považovať za negatívny test. Viem, že testujem asi skoro ale ovulacia bola s vysokou pravdepodobnosťou počas styku. Čiže aj ms mi má teraz niekedy prísť.

lencaa11
27. únor 2023

Negativní 👍