Drmek forte. Kdy a jak dlouho brát? Pomohl vám?

junykessy
31. srp 2021

Ahoj snazilky. Urcite to tu je, ale zkusim to znovu. Jsem 7tyden po revizi ZT 17tt. A stale nemam menstruaci. V pondeli jdu na gyndu, zrejme dostanu vyvolavaci injekci. Piju 14dni kontryhelovy caj a zatim nic. Obcas pobolivani v podbřišku, sem tam slizky nahnedly hlen. Cetla jsem o Drmku forte, jen nevim kdy ho nasadit kdyz nemam menstruaci a jak dlouho ho brat. Jestli mesic nebo 14dni???Brala jsem 3tydny gynex a taky nic. Zkusim vse, aby se zadarilo vim ze je to i v hlave ale chci to zkusit podporit. Pokud porad nic, tak zkusim IUI. Mate prosim zkušenosti a jestli se nektete z vas zadarilo diky Drmku. Dekuji

ellissskaa
31. srp 2021

Ahoj, v lednu jsem měla revizi v 18.tt. Měla jsem po tom dost rozházené hormony, neustále špinění, dr.na kontrole jen pokročil rameny a že tomu mám prostě dát čas, aby se ty hormony samy srovnaly, nechtěl tomu pomáhat hned tak brzo umělými. Tak jsem začala brát Drmek forte (2 tbl.denne) a pokud vím, tak se může brát i v kuse bez přestávek. Myslím, že můžeš zkusit nasadit prakticky kdykoliv, prý stejně aspoň 2 týdny trvá, než to začne zabírat. Nevím, nakolik pomohl Drmek, ale hned koncem března jsem otěhotněla znovu 🙂

junykessy
autor
31. srp 2021

@ellissskaa a ty jsi ho brala jak? Jinak moc gratuluji a drzim palecky. Nechci na, to tlacit ale budu moc stastna kdyz na tt uvidim 2 čárky. Na Vanoce by jsme meli uzlicek doma, tak bych byla rada, kdyby byl aspon v brisku

anpineapple
31. srp 2021

@junykessy ahoj, ja brala vždycky dvě tabletky do ovulace a pak jednu do zacatku dalšího cyklu. Měla jsem s ovulaci problém a myslim, ze prave i drmek mi pomohl 😊 užívala jsem cca 4 měsíce.

junykessy
autor
31. srp 2021

@anpineapple dobre dekuji, nasadim zitra. Uvidim, co prijde driv jestli ms nebo ovu

andycr
31. srp 2021

Já ho brala skoro 6 týdnů v kuse a cyklus mi prodloužil. Jak ho brát se pořádně nikde nedočteš. Někdo ho bere od 1 DC do ovulace někdo od ovulace do ms, pro zlepšení luteální fáze. Pokud se neřeší vyloženě snaha o dítě, doporučuje se brát v kuse 3 měsíce.
Já ho nakonec vysadila a druhý měsíc piji kontryhel a cyklus se zatím zkrátil a ms jsem měla i slabší a o den kratší.b

ellissskaa
1. zář 2021

@junykessy Za sebe moc doporučuji na fb skupinku Tajemství hormonální jógy, řeší se tam různé ženské potíže a jak tomu pomoct konkrétními bylinkami nebo úpravou stravy. Těch bylinek je hodně a je potřeba zjistit, která je vhodná zrovna pro tebe, aby to naopak nebylo kontraproduktivní. Předpokládám, že jako úplně první věc, co by ti tam taky doporučili, je snažit se tělo vyčistit od nahromaděných metabolitů hormonů, co tam můžou dělat paseku, zaměřit se na játra, aby se to z těla všechno vyloučilo a rychleji se ty hormony po potratu srovnaly na tu fyziologickou úroveň. Já měsíc pila čistící čaje + drmek + ještě cvičila podle yt ženskou jógu (pomáhá prokrvit pánev a orgány v ní, aby líp pracovaly), taky jsem se snažila ze všech sil, aby se zadařilo co možná nejdřív znovu ☺️