Divná BT. Kdy byla ovu?

tyna159
1. únor 2021

Ahojky,
před čtyřmi měsíci jsem vysadila antikoncepci. V tu dobu jsem si začala měřit BT a grafy jsem měla ukázkové. Ovulace dle grafu vždy proběhla mezi 14 - 16 DC. Tento měsíc jsme si s přítelem řekli, že se tedy začneme snažit a snažili jsme se každý druhý den. Jenže jak se postupně vyvíjel graf tak jsem z toho zmatená. Teplota se pořád tak nějak držela na stejné úrovní a pak klesla a následně začala stoupat. Myslíte že je doopravdy možné že ovulace tentokrát proběhla až 26 DC? TT jsem ještě nedělala, čekám jestli dorazí MS. Díky za reakce. Přikládám graf.

pajasala
1. únor 2021

@tyna159 ano vy padá to že ovu probehla 25 dc

andelka
1. únor 2021

Ano, podle grafů to vypadá na opožděnou ovulaci, 25 dc. Test bych udělala z 10 dní.

tyna159
autor
1. únor 2021

Dobře, moc děkuji 🙂

inah91
1. únor 2021

Ano, dle grafu to sedí, test fakt 12 dní po ovu nejdříve 🙂 A jestli Tě to "podpoří", já taky měla vždy ovulaci 14/16dc a v cyklu kdy jsme se začali snažit a vyšlo to, tak se ovulaci přestěhovala o týden jinde 😀

tyna159
autor
1. únor 2021

@inah91 Dobře, tak uvidíme jestli budu mít štěstí jako ty 🙂 děkuji

inah91
1. únor 2021

@tyna159 (já jsem si na to štestí počkala 7 let přerušované snahy...) držím palce!!!! 🙂

tyna159
autor
1. únor 2021

@inah91 jo aha, já myslela že to bylo napoprvé :o no tak uvidíme 🙂

tyna159
autor
6. únor 2021

@inah91 Ahojky, hele mohla bych tě poprosit o názor? Vždycky po ovu jsem měla teplotu kolem 36,7 a teď se mi to drží na 37 a každým dnem je o trochu vyšší :o myslíš že by to mohlo být nadějné?? 🙂

inah91
6. únor 2021

@tyna159 No mohlo, ale nemuselo 🙂 Já jsem měla v podstatě vždy teplotu 37 - x let a těhotná jsem až teď.... z mých zkušeností bych se na to neupínala, jestli ted je "vyšší" tak "pozor" možná se podařilo.... já se sledovala furt, roky...a temeř vždy jsem našla "signál" že to je ono....i v cyklech, kdy jsme měli přerušovačku 😀 blázen už..... a až se povedlo, tak jsem to nějak "tušila" (i bez signálu BT či jiných).. ale vypadá to pěkně ten Tvuj graf!! tak drzím palce 🙂 👍

tyna159
autor
6. únor 2021

@inah91 No jediné co já teď pociťuji jiného než obvykle je to, že ode dne kdy jsem měla ovulaci tak mám velký tlak v podbřišku občas skoro až bolet (nárazově) První tři dny jsem to přisuzovala ovulační bolesti a pak už nevím 🤷‍♀️ jestli mi ovu bolesti přešli rovnou do PMS? Může se stát cokoliv :D tak uvidím jak se bude v vyjet graf dál, jsem zatím spokojená... Ale víme jak to chodí, a snažíme se poprvé tak by to bylo fakt štěstí :o

inah91
6. únor 2021

@tyna159 jasně, ono kažé "píchnutí" si mužeš říct, že jee, to minule nebylo! 😀 ale držím moc palce!!!! 🙂

tyna159
autor
7. únor 2021

@inah91 Ahojky, to máš pravdu, člověk si pak všímá věcí kterých by si normálně nevšiml :D ale moc to nevidím :/ dnes jsem se cítila nějak moc unaveně, tak jsem si změřila normálně teplotu v podpaží a mám 37,4 tak na mě asi něco leze :( ale jinak moc děkuji 🙂 dám vědět jak to nakonec dopadlo

inah91
7. únor 2021

@tyna159 to ještě nemusí znamenat, že se povedlo / nepovedlo.... držím palce, děj určitě vědět 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru