Délka anovulačního cyklu. Jak je vlastně dlouhý?

kkonikk
31. kvě 2020

Zdravím, po dvou letech měření BT jsem tento cyklus vyhodnotila jako anovulační (za ty 2 roky první anovulační cyklus, takže žádná kalamita). Jenže mám už více než týden zpoždění jindy naprosto přesné MS. Už i těhotenský test jsem si udělala, ale byl dle očekávání negativní. Jak je vlastně anovulační cyklus dlouhý? Díky

iwet91
31. kvě 2020

@kkonikk
To by mě taky zajímalo, já ho jednou měla snad až po 56 dnech jindy, 36 🤔

j.a.n.i
31. kvě 2020

@kkonikk Většinou delší, ale o kolik ti nikdo neřekne.

lenatko91
31. kvě 2020

To je různé, já mám anovulační cykly pořád. Někdy trvá měsíc, někdy klidně až půl roku

kkonikk
autor
31. kvě 2020

Přestože jsem se vlastně nic nedozvěděla 😀 stejně díky, takže když to shrnu, tento cyklus nemám nejmenší tušení ani kdy alespoň přibližně očekávat MS ani kdy případně dělat tt (protože potvrzení, že jde o anovulační nemám, jen si to myslím)..... prostě bude překvápko 😀

j.a.n.i
31. kvě 2020

@kkonikk Jo, přesně tak, potvrdila sis, že nic nevíš 😉

lenickamimi
1. čer 2020

@kkonikk ahoj, tak u mě je to podobné, od začátku roku jsem začala měřit bazální teploty a dělám ovu testy, v lednu MS normálně dorazila 6.1 a ovulace byla kolem 23 až 27 ledna, takže v pohodě. Ale další MS měla přijít 3.2 ale nepřišla. Zašla jsem k lékaři pro Duphaston na přivolání MS, po dobrani Duphastonu se MS dostavila 4 den. MS 1.3 a ovulace nikde 🤷‍♀️ tak znovu k lékaři, napsal znovu Duphaston. Jenže už jsem tak trochu věděla že ovulaci mám později. Proto jsem čekala až se ovulace potvrdi, že bych znovu začala brát Duphaston. No a světe div se, první ovu test pozitivní už v sobotu 23.5 na maximum. A od pondělí 25.5 jsem nasadila Duphaston. Podle mě jsem možná užívala Duphaston ještě před ovulaci, tak si myslím že jsem si ji blokla 😲 tak doufám že teď už to bude v pohodě