Darování krevní plazmy a otěhotnění. Má na to vliv?

24. led 2024

Ahoj, chci začít chodit darovat krevní plazmu. Zároveň plánují i těhotenství. Může mít nějaký vliv darování na otěhotnění? Jestli to nemůže třeba nějak zkomplikovat otěhotnění a ovulaci? Nemáte někdo zkušenost? Děkuji :srdce:

lencaa11
24. led 2024

Ne to na to vliv nemá jen těhotné už chodit by neměli ale jinak to žádný vliv nemá

nagojka
24. led 2024

Chodila jsem před těhotenstvím asi rok...když sem otěhotněla chodit sem přestala...cítila sem že bych to nezvladla

mourovatakocka
24. led 2024

Choď darovat a užívej si to - během těhu a kojení už nebudeš moct 😊

autor
24. led 2024

Děkuju moc holky

amanda2024
24. led 2024

Ahoj, chodila jsem dlouho, 10 let pravidelně, pak jsem bez problémů hned otěhotněla. Paní doktorka mi řekla, že mám přijít, až nebudu kojit, takže v těhotenství ani při kojení ne 🙂

reeeza
25. led 2024

Nejsem doktor, ale vím, že v krevní plazmě jsou např. hormony, vitamíny a minerály. Slouží i k jejich přenosu. Čili já bych nechodila, pokud bych se snažila o dítě 🤷‍♀️
Záleží ale i jak často tam chodíš. Já tam jako puberťák chodívala každý měsíc pro kačky, vypláceli 400kč😁. To určitě nebylo ok. Ale pokud jdeš 1, 2x do roka tak ti to snad neuškodí...

ajronka
26. led 2024

Já se takhle rozhodla před šesti lety, že půjdu poprvé darovat a o pár dní později jsem otěhotněla po dlouhodobém snažení 🙂