Cysta po Clostilbegytu, 14 měsíců nemůžu otěhotnět. Je možné být i přesto těhotná?

nicimici24
15. pro 2021

Dobrý den, jsem tu nová, vím že těchto témat je tu víc, ale nenašla jsem odpověď na svoje problémy.
3 roky jsem měla tělísko Jaydess, po vyndání nepravidelné cykly, 28-42 dní+ cysty. Po roce mi byl udělán hormonální profil a vše v pořádku, spermiogram přítele ukázkový. Byl mi nasazen Clostilbegyt a Duphaston. Dnes jsem 23 DC a 21DC mi byla objevena cysta 4cm. Folikuly jsem na kontrole měla 2(20mm a 18mm), je možné být i přesto těhotná? Prosím o nějakou radu, co můžeme zkusit, už si připadám že se to snad nepovede. Je mi 21 let a s přítelem jsme oba zdraví.
Moc děkuji za rady.

i_vet2
15. pro 2021

Ahoj, těhotná můžeš být i s cystou, teď jsem v 11tt a měla jsem cystu asi 7 Cm a na kontrole minuly týden 2 Cm , doktor říkal ze to nevadí ze se vstřebá .. neboj se tedy ze by to vadilo, myslím, ze nevadí. A u prvního těhotenství jsem měla taky cysty a brala jsem clostil pal jsem byla na injekci ovitrelle a brala utrogestan a druhy cyklus s touto podporou jsem otěhotněla , takže neztracej naději určitě to vyjde, držím moc palce 😍🙏🏻

nicimici24
autor
15. pro 2021

@i_vet2 Ahoj, strašně moc děkuju, úplně jsi mi zlepšila náladu😊 A moc gratuluju,snad budu mí štěstí jako ty!❤️