Conceive plus gel. Zkušenosti?

lucka167
18. bře 2021

Holky máte někdo zkušenost s týmhle gelem (Podpora početí) a kolik aplikatoru jste použili ? A po jaké době se vám povedlo zapadnout 😊 Recenzi je na internetu hodně ale hledám kdo ma osobní zkušenost 😊 Děkuji

lachipie
18. bře 2021

My jsme ho používali, nevím kolik aplikátorů jsme použili, ale docela dost a nebylo to k ničemu.

misule777
18. bře 2021

My jsme také používali na podzim, druhý měsíc používání jsem otěhotněla (bohužel to nedopadlo). Jako nevím jestli k otěhotnění pomohl přímo tento gel, ale asi nějakou zásluhu měl 🙂 Používala jsem ten s aplikátorem, jak je 8 tubiček v balení. Za ty dva měsíce jsem vypotřebovala 4 nebo 5 aplikátorů, takže asi půlku krabičky. Používali jsme jen v období ovulace.
Teď se snažíme znovu, tak to znovu používáme 🙂

linda_22
18. bře 2021

K ničemu, nakonec se zadařilo bez něj.. za mě vyhozené peníze.

leniczka23
18. bře 2021

Já dostala zbytek od kamarádky a vyšlo nám to na prvni pokus s gelem. Jestli to bylo tím, nevím.

majena39
18. bře 2021

@lucka167 hned v prvním cyklu používání to vyšlo. Ale jestli to tím bylo těžko říct. Snažili jsme se akorát čtyři měsíce 🙂

agneska7
18. bře 2021

Nevim na kolikátý pokus měla jsem jen takovou menší tubu ( ta se už nevyrábí) a otěhotněla jsem , jestli to bylo tim tak to fakt nedokážu říct

anetka9
18. bře 2021

Používali jsme to v době ovulace, efekt žádný

mandy1122
29. bře 2021

@lucka167 my jsme použili pouze 1 aplikator v den ovulace a hned to vyšlo 🤷‍♀️ před tím jsme se snažili půl roku a nic

lucbednar
3. dub 2021

Já jsem teď momentálně 8DPO a tento cyklus jsme použili poprvé, pouze v plodných dnech, tak jsem zvědavá, snažíme se cca 3 měsíce (jsem 5 měsíců po druhým ZT 😉).

misi47
3. bře 2023

Požili jsme jednou a hned jsme do toho vlítli a před tím jsme se snažili půl roku s obyčejným lubrikačním gelem a nic, takže za mě rozhodně doporučuji. 🙂